Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti sétálnátok kézenfogva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sétálnátok kézenfogva a meleg párotokkal Budapest belvárosában? 22/F Párizsban, Barcában, Bécsben sétáltunk és semmi atrocitás nem ért minket, még meg se néztek, de ebben az országban, amilyen idióta emberek laknak itt, hát nem tudom.

Figyelt kérdés
Egyébként egyáltalán nem látszik semmi "melegség" rajtunk, de hát tudod, itt már azért megvernek, ha adsz egy puszit a barátodnak...

2012. ápr. 13. 00:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%

Passz. Egyszer láttam egy csoport amcsi meleg srácot, egymás ölében ültek, összebújtak. Konkrétan az emberek szerintem úgy sétáltak el mellettük, hogy észre se vették, hogy mi a szitu. Pedig voltak vagy 5-6an.

Én nem kockáztatnék sztem. Bár én hetero vagyok.


21L

2012. ápr. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok meleg, de válaszolok: nem tenném... Homofób, intoleráns társadalomban élünk, a másság elfogadásához még nem vagyunk eléggé érettek, nem nőttünk fel hozzá. A kézenfogva sétálásban nincs semmilyen megbotránkoztató, provokatív.
2012. ápr. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
3%
Nem csodálkoznék, ha jönne valami őrült és bárddal csapná szét a kezetek. Amúgy minek kell tényleg egymást fogdosni? Kibírjátok nem?
2012. ápr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
11%
Ez gusztustalan.Bécsben azért nem akadnak ki rajta mert bécs mindíg is a vérfertőzés meg egyéb szexuális dekadenciák melegágya volt Párizzsal együtt.Megverni biztos itthon sem fognak,megjegyzéseket pedig lehet hogy ott is kaptatok csak nem értettétek.
2012. ápr. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem fogdossuk egymást, úgy szeretjük egymást mint a heterok, és ugyanúgy mutatjuk ki.
2012. ápr. 13. 00:51
 6/28 anonim ***** válasza:
8%

Ha ennyire rosszul esik,hogy rossz szemmel nézik,taperold és smárolj vele otthon!

Ez van!

2012. ápr. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Kedves 4-ik kommentár. Először is tanulj meg helyesen írni (MINDIG) továbbá pedig abszolút nem igaz az állításod, Bécs egyébként, ha jól tudom az egyik legjobban élhető hely a világon, nem véletlen, hisz nem élnek olyanok ott, mint te...
2012. ápr. 13. 00:55
 8/28 anonim ***** válasza:
18%
Inkább a Taigetoszra sétáljatok el...
2012. ápr. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
23%
ha ennyire sz@r nektek itthon miért nem húztok el Bécsbe, hidd el nem fogtok hiányozni nekünk "idióta embereknek"!
2012. ápr. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
mert az említett városokban is hasonló intolerancia volt pár évtizede, hiszem, hogy a józan gondolkodás itt is tért nyer a butaság felett
2012. ápr. 13. 01:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!