Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mazo srácok! Milyen egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazo srácok! Milyen egy ideális dom srác számotokra?

Figyelt kérdés
Én vékony, normális, fiatal srác vok, de mégse akad vékony, normális fiatal mazo srác csak kamusok, kíváncsiak(akik pár levél, msn beszélgetés, sőt volt aki camozás után(ő mutatta magát lelépnek)), stb jönnek. Nem tartom magam tapasztaltnak mert csak 1 partnerem volt, tehát kétlem, hogy túl profi lennék vagy ilyesmi. A lényeg arra jutottam inkább megkérdezem ki mit vár el:) Bízom benne, hogy használható és értelmes válaszokat is kapok ;)

2013. ápr. 14. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
A "normális"-t kétlem-gátlom Besenyő Pista bácsisan). Hogy őszinte legyek, és ha jól értelmezem homoszexuális kapcsolatban lennél dominátor :) Amellett, hogy felkavarodik a gyomrom én is kíváncsi vagyok, hogy kapsz-e "normális" választ erre. Szerintem nem sok esélye van, ezért inkább regelj valami szexpartnerkereső oldalra és várd a csodát.
2013. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
:)Nekem az ideális nagyon kemény,mind1,h fiatal v idősebb.Fontos éreznem rajta 1.perctől,h nem tűr ellentmondást semmiben:)Sőt,a külső sem számít annyira...a lényeg,h ne legyen kedves,aranyos,jófej,cukipofa...Én mikor ismerkedem,ha egy dom megkérdezi:találkozhatunk,el tudsz jönni,???stb.kizárt h elmenjek,de ha azt mondja,pl.3órát kapsz,h Pesten legyél,v szétrúgom a pofád,tutira ott leszek...:)szóval a privát véleményem:légy kemény!20/f
2013. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont hogy nem kell erőltetni a domináns stílust, csak a szeánszon
2013. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!