Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet el kéne gondolkodnom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet el kéne gondolkodnom a szexuális orientációmat illetően? 25 éves heteroszexuális férfi vagyok.

Figyelt kérdés
A húgom 18 éves, 3. os gimnazista, vagyis jövőre érettségizik. Neki van egy imó szerű barátja, aki biszexuális-inkább meleg csak kicsit a lányok is-, de ezt az információt csak én, és a testvérem tudjuk. Ami ennek a kérdésnek a kiírására sarkallt, az az, hogy amikor kicsit iszogattuk nagypapám örökségét, nagyon finom likőrborát, akkor valamiért közel kerültünk egymáshoz, értsd: Csók, tapi, az ülembe ült, de más komolyabb dolog nem. Igazság szerint az imó lányok nagy gyengéim voltak sokáig, és mivel arcra nagyon lányos a srác-kerek arc, kék szem, barna haj, nem lófej ahogy sok imó fiúnak, hanem éppen olyan lányos, kisfiús-, elképzelhető hogy csak ez hajtott bele ebbe, vagy talán vannak "másmilyen" hajlamaim is? igazság szerint nem tudom meddig tudnék vele elmenni, ha még egyszer lehetőségem adódna rá...

2013. máj. 18. 17:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy bi vagy csak eddig nem jöttél rá. Szerintem találkozgass a sráccal aztán alakul minden :)
2013. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
a fene sem tudja már...
2013. máj. 20. 21:51
 13/27 anonim ***** válasza:

az első irja a tutit

menj a végletekig,probáljki mindent.

2013. máj. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen heterókat hívják biszexnek...
2013. máj. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 kopasz55 ***** válasza:
0%
A biszex aki magát csapja be... Homár ő ízig-vérig ....
2013. máj. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
#16 és akkor mi van? így is élhet teljes élhetet, sőt, még lehet boldogabb és jobb is nálad ;]
2013. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Ipso ***** válasza:

Azért a húgod szerelmével szerintem nem kéne összejönnöd...


Azért nehéz így kívülről megmondani, mert nem tudom, az adott srác mennyire fiús. Te azt mondtad, hogy arcra nagyon lányos, de másoknak lehet más a véleménye.


Elképzelhető, hogy benne pont az vonzott, hogy kvázi olyan, mint egy emós lány. Volt már ilyen.


De az is lehet, hogy kicsit bi vagy. Valószínű, hogy nem vagy teljesen, mereven heteró, mert akkor nem írtad volna meg ezt a kérdést, sőt még a srácot is megfenyegetted volna, hogy ne merje elmondani senkinek.


De ettől még nem kell fiúkkal járnod. 25 éves korodra szerintem már észrevetted volna, hogyha tetszenek a fiúk is. Ez egy lehetőség csak, most így előre nem tudod eldönteni, mi fog tetszeni neked.

2013. máj. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
nem akarok összejönni a testvérem szerelmével, ez a fiú nem a szerelme csak barátja, szal nem a pasija.... holnap kiderül minden :)
2013. máj. 24. 18:41
 19/27 anonim ***** válasza:
én szurkolok nektek :3 majd írd meg a fejleményeket c:
2013. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
nah tovább mentünk... mennem kell szal gyors leszek. nagyon bejött a dolog, pedig még sosem csináltam ilyet, najó először ku*va nagy sokk volt a látvány egy dolog miatt, de aztán nem volt gáz.nah megyek mert még elmegyünk szórakozni is kicsit aztán majd együtt alszunk. amúgy csak kézimunka volt....
2013. máj. 25. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!