Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakran szoktam este menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran szoktam este menni egy kört, télen- nyáron, mert egész nap ülök a seggemen a gép előtt. De olyankor gyakran látok olyan nőt, akik ha meglátnak átmennek a másik oldalra, vagy begyorsítanak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
xD Ezek szerint csak én nem vagyok ilyen ijedős :D
2014. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem nézek rájuk, nem követem őket. De mi ez fosás.?

Este alatt 21;00 vagy max 22:00 órát értek...

2014. márc. 21. 19:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy olyankor elfelejtesz gatyát húzni?
2014. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kéne robogóval menni a járdán...
2014. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

jujjjci a kis ribaaancok :D

be vannak fosva mindentől. szard le. sétálj nyugodtan. ne más irányítson hova mész :D

2014. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem én se. Szobatársam télen 5 óra után se megy már ki, mert hogy sötét van és biztosan elkapják... Én még este 11kor is kimegyek egy órát futni. :D
2014. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jó poén...

Átlagosan vagyok felöltözve. Még ballonkabátom sincs.

2014. márc. 21. 19:51
 8/12 anonim ***** válasza:
nyáron még nem gáz mert világos van, de télen, este már nagyon sötét van és olyankor nem szeretem ha mondjuk hazafelé tartok ami nem egy olyan forgalmas hely, és valaki este a sötétben jön velem szembe vagy ép mögöttem, kicsit ijesztő :D
2014. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Bírom a laza embereket.

Csak egyszerűen feltünt nekem ez a szitu és néha kellemetlenül érzem magam.

Amúgy tényleg kihal a város 6 vagy 7 után. Az emberek mint az egerek...

2014. márc. 21. 19:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Most már mindenkiből kinézik, hogy erőszakológép, kb már ha nő vagy akkor is :D Ez nem rád irányul, csak az emberek nyuszik.
2014. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!