Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igazából minden ember biszexuá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából minden ember biszexuális, csak a legtöbben elnyomják?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Elég bajom van, nem lenne arra kapacitásom, hogy elnyomogassam. Tehát én egyértelműen nem vagyok az, arra mérget vehetsz.
2014. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Nem.Ha biszex Lennék Nem undorodnék szexuálisan a férfiaktól, még ha elnyomnám akkor sem.Tehát itt mégegy Határozott NEM!
2014. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Soha nem néztem még nőre úgy, mint lehetséges szexuális partnerre. Meg szoktam nézni a szép nőket, elismerem őket, motiválnak is, pl. divatban. De elég erősen hetero vagyok.
2014. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
én vagyok az élő példa arra hogy heteroból előtört a meleg. 23 évesen 7 évnyi heteroszexuális párkapcsolat után döbbentem rá, hogy az a nő akit addig gyűlöltem igazából szerelmes vagyok belé, csak elnyomtam. Azóta vele vagyok és nem is értem hogy lehettem és valaha is férfival 24LL
2014. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember nyilván nem, de elég sokan igen...és vannak, akik elnyomják, vannak, akik titkolják, és néhányak fel is vállalják.
2014. ápr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!