Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden ember biszexuális :O?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ember biszexuális :O?

Figyelt kérdés
az egyik haverom, beszélt valami Kinsey úrról hogy, azt a tény állást állította fel. hogy minden ember biszexuális. de én ebben nem hiszek. mert bennem nincs meg a hajlam az biztos :) ti mit szóltok ehhez?
2013. jún. 19. 11:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
A nőkben van biszexuális hajlam, tudat nélkül is. A férfiakban nincs.
2013. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem vágyakozom lányok után. 17 L
2013. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

"Miért?"

Mert a nőknek, és a férfiaknak is más-más a kromoszómájuk.

2013. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én láttam egy ilyen filmet félig meddig.A film szerint mindenkiben van nőiség,és férfiség,de nem bírtam végig nézni,nagy baromság.

Csak sok biszexuális hajlamú ember van,de nem mindenki.

2013. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Tényállást nem szoktak felállítani, max elméletet.


Az elméletek nem lesznek automatikusan igazak, bizonyítani is kell őket. Lehet, hogy valaki csak kék buszt lát életében, ezért azt hiszi, hogy minden busz kék... amíg ki nem megy a Volán állomásra. Lehet, hogy az illető olyan sok biszex embert látott, hogy komolyan azt hiszi, hogy mindenki az. De az is lehet, hogy a haverod valamit félreértett.


Egyébként pedig mielőtt pánikolva felteszed a kérdést, érdemes rákeresni a dolgokra, és hopp, elő is kerül a dolog PONTOS megfogalmazása:


[link]


"A Kinsey-skála Alfred Kinsey nevéhez fűződik, aki úgy vélte, hogy az emberek nem oszthatók be a hagyományos módszerek szerint hetero-, bi-, illetve homoszexuálisnak. Ezért a probléma megoldására létrehozott egy nullától hatig tartó skálát, amiben a 0 jelenti a teljesen heteroszexuális embert, a 6-os pedig a teljesen homoszexuálist. Kinsey szerint a legtöbb ember valahol a kettő között található. Az aszexuális embereket Kinsey X-szel jelölte."

2013. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem. És Kinsey szerint sem.
2013. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
nem minden ember biszexuális. az lesz biszexuális, aki az akar lenni. követik a divatot a marhák.. mert sokan azt gondolják ma, hogy de jó dolog biszexuálisnak lenni..
2013. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem, a Kinsey skála szerint pont van olyan ember, hogy teljesen homoszexuális és teljesen heteroszexuális. És ez a kettő között van több átmenet is, amik akár változhatnak is idővel.
2013. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Kétlem. Én biztos biszex vok, de kb alíg ismerek bi fiút, igaz én se mondom el....
2013. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7. Én bi vagyok, nem divatból, hidd el, nem olyan poénos dolog, hogy poénnak kellene felfogni. 15.l Amúgy kérdező, ez csak a nőkre igaz... :)
2013. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!