Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet tudatni valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tudatni valakivel, hogy hetero vagyok?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy ismerősöm, akivel nagyon jóba vagyok és ő biszexuális, ezért még a csajokat is jól ki lehet beszélni vele, DE sokszor megkér, hogy olvassam el az ő általa írt történeteket, meleg srácokról, vagy nézzek meg vele egy homoszexualítással teli animét pl... Már írtam is vele közösen ilyeneket, de ezeknél mind a kíváncsiság hajtott, valamint nem ítélem el se a homo, bi, aszex embereket...

Ezt az egészet úgy látják a környezetemben, hogy ő mutat nekem egy képet pl ahol 2 srác csókolózik és elkezd mesélni, én meghalgatom, hozzáfűzom a véleményem és a többieknek az jön le, hogy én is homoszexuális vagyok, mint a történetben szereplő dolgok (igen, körülöttem a legtöbb ember homofóbiás).

Hogyan tudnám tisztázni, hogy nem kell félni, nem fogom ettől most azonnal megd*gni, ha még talán az is lennék, nem hinném, hogy azt csak véletlenszerűen tenném, mint pl a hetero srácok sem fekszenek le mindenkivel, mert beszélgetnek vele...

Ezt nekik is szeretném elmondani, de amikor belekezdek, már kicsit húzódnak arrébb és mire a végére érek, már nincs is ott az akinek mondtam...

Ez eddig nem volt olyan rossz dolog, a baj az most kezdődik... A legjobb barátomról is elkezdték azt hinni hogy homoszexuális, mert sokat lóg velem és hogy biztos titokban kapcsolatban állunk. Már ott volt szegény, hogy el akarta titkolni hogy ismer és személyesen nem is beszélni többet...



2014. júl. 18. 04:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú, egyszer a zsúfolt metrón szórakozottan nagyon megbámultam egy srácot. Erre ő a mellette levő fiúval összefonódva mind a ketten nagyon átható tekintettel "szemezni" kezdett velem. Úgy bámultak, hogy egyértelmű legyen az, amit ők ugyebár csak félreértettek. Már kezdett nagyon kínos lenni a dolog, de hát mégis hülyén tette volna ki magát, meg bunkóság lett volna, ha odamegyek hozzájuk azzal, hogy "bocs fiúk, én nem vagyok homár".


Vadidegenek voltak, és csak megbámulás szintjéig jutott a dolog, szóval ebben az esetben nem volt mit megbeszélni. De azért én elkezdtem NAGYON LÁTVÁNYOSAN, (hogy ők is vegyék a lapot,) megbámulni a nőket. :D

2014. júl. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szerzel egy baratnot az eleg egyertelmu.
2014. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem szeretnék olyan barátnőt, akivel nem leszek minimum 30 évet, egyszerűen nincs olyan kapcsolatom, amiből egy igazit lehetne alkotni... befakelni meg nem akarok :(
2014. júl. 18. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!