Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miket mondtok ha valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket mondtok ha valakivel tudatni akarjátok, hogy bejön nektek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ne olyan direkt legyen, de azért érezze

vagy miket csináltok?


2014. márc. 14. 14:20
 1/7 anonim válasza:
ezel a problémával küszködök énis :$ de szerintem elég ha támogatod,bokolsz neki, mindig 1kicsit jobban kimutatod hogy szereted :D ezen dolgozok énis 1 honapja de vagy énvok a hülye béna vagy ö a buta :$ de sok sikert hozzá
2014. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De az ég szerelmére! MIÉRT NEM LEHET DIREKT MEGMONDANI?! Nem jobb az egyenes út? Akkor garantáltan érti, a francba is! Ezt a gondolkodást sosem fogom megérteni. Minek bonyolítani? Mondd meg neki és kész!
2014. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
neked könyü gondolom lányvagy :3 azért az milyen ciki ha visza utasit?????
2014. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

azért nem szeretném egyenesen megmondani neki, mert nem magyar az anyanyelvem, mondjuk ezt nem észrevehető, de az ilyen dolgokban nem tudom magam jól kifejezni

és a másik meg lány vagyok és az a tapasztalatom hogy az lenne vele a baj, hogy nem kell semmit tennie értem, és azt sok fiú nem szereti

2014. márc. 14. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:

"hello"

l

2014. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok másik fiú meg szereti. Ez így butaság. A szexben ne add magad könnyen, az tényleg nem jó. Mert könnyűvérűnek fog gondolni, okkal. De most ismerkedésnél, ahol ráadásul Te vagy az aki tőle szeretne valamit és nem fordítva, ez nem így működik. Az anyanyelved illetően pedig... részletkérdés. Akár még aranyos is lehet, ha látja rajtad, hogy nehezen megy de azért ki akarod mondani. :) Talán érted mire gondolok, nem? Ha neki is tetszel, akkor ilyesmin nem fog kiakadni.
2014. márc. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

könnyűvérű, ez érdekes.

kis fantáziával el lehetne jutni odáig, hogy azért könnyű a vér feléd, mert TE vagy olyan jó.

2014. márc. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!