Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroszexuálisak, ti nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuálisak, ti nektek miért nem szimpatikusak általánosságban a melegek?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.

2014. júl. 22. 00:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
56%

10-es nél a pont! nekem is ez a véleményem, az egyettlen dolog amiben különbözünk a többiektől h a saját nemünkhöz vonzódunk, ennyi semmi több ,semmi extra. és ezért kell minket utálni ? ezért az 1 dologért ?


az viszont érdkes amikor van egy homofób fiú és a legjobb barátja egy heterónak hitt meleg fiú. és amikor a meleg fiú coming outol a homofóbnak akkor ilyenkor mi is történik? vagy a barátot látja a legjobb barátjába vagy a meleget ,azt, sexfüggő, minden pasira nyomulós meleget aki nem is létezik... érdekes nem ? :D


A homofóbok is találkoztak már melegekkel, csak nem tudnak róla, nem vették észre. pl az egyik benzinkutas a benzinkútban ? vagy az étteremben a pincér ? vagy csak elment meletted az utcáán ? és közülük 1 sem hordott rózsaszín parókát ? vagy kifestett körmöt ? rózsaszín magassarkút ? nem ? talaán azért nem mert ők normális melegként viselkedbpnek, normálisan néznek ki. még az is lehet h a kedves homofób férfi éppen megtetszett neki a meleg pincérnő ? jó csaj mi ! és nem csak jó csaj hanem meleg csaj.


érdekes szituációk ezek nem ? nem kell minket utálni ,jó emberek vagyunk :D

2014. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
23%
Sztm jófejek es tok jol lehet veluk beszelni :) :*
2014. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
69%

"viszont érdkes amikor van egy homofób fiú és a legjobb barátja egy heterónak hitt meleg fiú. és amikor a meleg fiú coming outol a homofóbnak akkor ilyenkor mi is történik?"


Ez tényleg érdekes! azt képzeld el, én olyan fiúpárosról tudok, akik egészen kiskoruk óta összenőtt haverok, de 4-5 éves koruk óta együtt a sulik, együtt az edzések, együtt a délutánok, minden együtt, na aztán történt, hogy az egyikük iszonyatosan homofób lett, és az az elve, hogy fel kéne mindet kötni, de legalább meggyógyítani mert ilyen elmebajjal nem lehet élni, na aztán a legjobb haverkája meg meleg. Ez ám a helyzet. meg is kérdeztem tőle, hogy mit tennél, ha a legjobb barátodról derülne ki? A válasz: "ba..meg addig rúgnám amíg mozog, hát nem érted ba..meg agybeteg akkor, hagynám ott a pi--ba azonnal". Na szép ... és persze a srác kénytelen továbbra is játszani a nagy heterót, ami elég vicces, tekintve h még nyaralni is együtt mennek, és most 18-19 évesek, hát ugye nem az a korszak már, amikor nem csajoznak / fiúznak ezerrel a srácok.


Nos, hát ez egy ilyen történet. de tudok azért az ellenkezőjére is példát, sőt még olyat is, ahol a 2 együtt felnőtt haver esetében a melegnek el se kellett mondani a heterónak, mert az annyival elintézte, hogy "jó tudom" és ennyi, ment tovább minden ahogy addig. Fene tudja, ez utóbbi szimpatikusabb megközelítés, de hát kényes kérdés, ez tény. És persze főleg nálunk.

2014. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nőként nincs bajom a melegekkel. Van egy meleg pár aki hozzám jár vásárolni. A legudvariasabbak mind közül. Oké ők pont aza fajta akin egyből látni. És? És semmi. Tudnak köszönni, udvariasak, igényesek. Pont. Nem úgy mint sok hetero társuk aki bejön, köszönni nem tud, odaböfög valamit az undorító alkohol bűzös lehelletével, meg a koszos mancsával, és zsíros hajával. Persze nem azt mondom, nem minden hetero ilyen, de meleget még nem láttam ilyen igénytelennek. Ennyi. Ugyanolyan emberek. Mindenki úgy éli az életét ahogy neki jól esik. Azok a habzó szájú homofóbok meg csak simán buták és demagógok. Én őket nézem le és ítélem el.
2014. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
18%

Nem akarok kukacoskodni(hahaha) de nem meleg... hanem b,uzi .. az anyai ölelés az meleg ...

A témához... két fajta b,uzi van az egyik aki a parádén vonaglik... maradjunk annyiban hogy kifűteném velük a telet.... a másik tipus aki magánügyként kezeli mint egy normális kapcsolatot.. nah velük semmi bajom sincsen ... magánügy kész pont.

2014. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
83%

már hogy lenne magánügy?

a heteroszexualitás magánügy? tuti nem viszed ki az utcára? remélem ...

2014. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
köztudott, hogy általában azok ítélik el a melegeket és tartózkodnak tőlük legjobban, akik attól félnek, hogy ők is ilyen hajlamokkal rendelkeznek. nekem a barátaim 80%-a meleg és sokkal jobban érzem velük magam, mint a homofób heteroszexuálisokkal. érzékenyebbek és megértőbbek. talán tudat alatt szolidaritást vállaltam ezért vagyok meggyőződve arról, hogy én is vonzódom a saját nememhez minimum annyira mint az ellenkezőhöz, sőt.
2014. szept. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Ez örök vita marad. Kb. annyi értelme van ezen filozofálgatni mint azon, hogy bizonyos fehérek rühellik a feketéket, és bizonyos feketék rühellik a fehéreket. Most a fehér meg a fekete helyére helyettesíts be akármit, pl.

cigány, zsidó, kínai, eszkimó, nagymami, szomszéd srác, szomszéd kislány, ronda pocakos bácsi aki dugdossa a nyelvét és fingik, koboldok, vámpírok, németek, törpék, kutáyk, macskák, lovak, UFO-k, stb.


A homokosoknál nyilván az tesz rá egy lapáttal, hogy egy réteg fel is vonul, meg így különálló csoportként aposztrofálják magukat, vagyis, hogy "mi vagyunk a melegek", tehát ők mások mint minden ember, zavarja őket, hogy kirekeszti őket a heteroszexuális társadalom, miközben bele is akarnak tartozni, de közben meg ki is akarnak maradni belőle. Valahogy ez az ellentmondás az egész homokos lakosságra rányomja ezt a bélyeget, még akkor is ha éppen az adott homokos emberke nem is akar nagy ügyet csinálni a szexualitásából, mégis rábąszik a néhány magamutogató, kamionon vonagló, exhibicionista, elmeroggyant kisebbség miatt.

Tehát nem elég, hogy adott a meleg kisebbség, még közöttük is adott egy kisebbség, amelyik kiemeli magát az emberi faj csoportjából, és melegnek hívja magát, mintha valami külön faj lenne.

Nem kellene ennyire szeparálódni.


Nekem kb. semmi bajom melegekkel, megértem az átlag melegeket, ők is akarnak csókolózni meg bąszni. Én is akarok csókolózni meg bąszni a barátnőmmel, és nekem sem lenne jó, ha nem tehetném, mert bántanak emiatt. A bąszás az oké, hogy hálószoba téma, de a csók az nem közszemérem sértő, meg amúgy is tök elfogadott.

Persze ettől még hányok, ha két borostás férfi előttem smárol, na de ez az én ingerküszöböm gyengesége. Van aki a boncolástól rókázik, vagy egyéb gusztustalanságoktól, én speciel ezeket jól bírom, de férfiként két pasit smárolni látni az sząr látvány, és azért kicsit gyomorforgató, de hát Istenem, ha nekik ez jólesik csinálják, majd elfordulok és kész...


Amúgy sokkal jobban zavar, és sokkal jobban undorít, mikor kórosan undorító elhízott hájpacnikat látok, főleg, ha neki is vetkőznek és látszik rajtuk, hogy meg se próbálnak tenni a betegségük ellen.

Vagy sokkal rosszabb látni, hogy szemetelnek emberek, vagy hogy cigiznek, és eldobálják a csikket, vagy hogy fiatalok köpködnek cigizés közben, vagy rongálnak, vagy tiszteletlenek, stb.

Szerintem ezek undorítóbb dolgok, nem így gondoljátok?


Annyi más gond van az életben meg a világban, ez legyen a legkisebb problémám, hogy látok két búzát smárolni, lesząrom.

Ha meg két nőt látok ilyen helyzetben, az nyilván férfiként eléggé felizgat, persze csak akkor ha vonzó hölgyekről van szó.

2014. szept. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóval értek egyet. Azokkal a melegekkel semmi bajom akik nem kérkednek vele. Viszont azokat nem kedvelem akik kérkednek vele, és nem azért mert melegek, hanem azért mert pusztán a homoszexualitásuk miatt többnek tartják magukat és elvárják hogy szeressék meg megtapsolják őket. Ahogy a heterok között vannak homofóbok ugyanúgy a melegek között is vannak heterofóbok akik a heterokat valami alsóbbrendű lénynek tekintik. Természetes hogy az emberek nem szeretik azokat akik alsóbbrendűnek tartják őket. Ideje lenne megtanulni, hogy az előítéletesség meg más csoportok gyűlölete minden csoportban megtalálható nemtől, szexuális orientációtól, rassztól, etnikumtól, vallástól, stb. függetlenül és nemcsak bizonyos csoportokra (heterok, fehérek, férfiak, "nem romák", "nem zsidók") jellemző ahogyan ma azt beállítják.

Nekem két meleg ismerősöm van. Az egyik egy teljesen normális tag, nem kérkedik vele, nem érzi úgy hogy emiatt ő valami különleges vagy jobb ember lenne, nincs is vele semmi gondom. A másik meleg ismerősöm gimnáziumi osztálytársam volt, az utolsó évben "coming out"-olt, viszont azóta eléggé megváltozott, de negatív irányban. Facebookon állandóan nyomatja a meleg propagandát meg hogy az LMBTIQ emberek mennyire intelligensek, szépek, trendik, cukik, érzékenyek meg minden tekintetben jobbak a heteroknál. Amikor meg egyszer ráírtam, hogy mennyire hipokrata hogy állandóan homofóbiáról ájvékol miközben a heterokat alsóbbrendűnek állítja be akkor meg még én lettem homofób gyűlölködőnek beállítva, mert nem ismerem el hogy az LMBTIQ emberek állítólagos felsőbbrendűségét.

2014. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Egy netes fórumon beszélgettem egyszer egy viszonylag értelmes taggal, ő hasonlóan vélekedett, mint amit ti írtok, de tetszett a megfogalmazása...hogy a probléma akkor kezdődik, ha valakinek az IDENTITÁSÁT határozza meg a szexuális orientációja. Nyilván az identitásom része az, hogy meleg vagyok, de ha valakivel beszélgetek, és arról kérdez, hogy mit lehet rólam tudni, vagy milyen ember vagyok, akkor nem az jut eszembe, hogy elsők között kiemeljem, hogy MELEG. Ez egy adottság, amiben semmi titkolnivalót nem találok, de nem ez a legfontosabb. Úgy szokott csak szóbakerülni a téma, ha valaki kérdez feleségről/barátnőről, akkor megmondom, hogy barátom van. Így nyilvánvaló, hogy nem vagyok heteró, de nem a szexuális orientációm érdekes, hanem, hogy kivel élek, lehet róla is beszélgetni stb.
2014. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!