Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Biszex srácként összejöttem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex srácként összejöttem egy lánnyal, de nem tudja, hogy bi vagyok, viszont jóban van egy sráccal, akivel korábban volt intim kapcsolatom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

El kéne mondanom az igazat? Félek, hogy ezek után már nem akarna velem lenni, ugyanakkor talán még rosszabb, ha mástól tudja meg. Vajon titokban marad a dolog, vagy a srác beszélni fog vele erről? Nem tudom pontosan, mennyire közeli barátok, de osztálytársak voltak. Főképp lányokat kérdeznék, hogy mit gondolnak erről.

20/F



2014. dec. 6. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Mindenképpen mond el neki az igazat!ha másképp nem az exedtől fogja megtudni,de jobb az őszinteség! 20/Bi L
2014. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bi srác vok és nem mondanám el. A bi haverod biztos nem akar lebukni. Ergó nem fogja elmondani.
2014. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb-utóbb kiderülne magától is,mindenképp mondd el neki inkább te. Lehet kicsit lesokkol de legalább őszinte vagy vele és ezt értékelni fogja. Plusz sokkal jobban érzed majd magad,hogy nem rettegsz mikor derül ki.

22/L

2014. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszelj a sracal, hogy a lany tudja hogy o meleg/bi, ha igen, hogy all hoza
2014. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a barátodról tudja, hogy bi/meleg, akkor sem biztos, hogy elmondja. Általában a normálisabb srácok ezt diszkréten kezelik, még akkor is, ha nem kérjük meg őket erre... Ha pedig megkéred, hogy véletlen se árulja el, szerintem nem fogja.

Ha pedig tudja róla, akkor sem hiszem, hogy erről mesélne a barátnődnek... De azért kérd meg rá. :)

Én sem mondom el a bnőmnek, hogy néha érdekelnek a srácok is... :P

2014. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!