Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tanács? Most...

Mit tegyek? Tanács? Most voltam 1 hete táborban és összejöttem egy fiúval. Én 12 éves vagyok ő 14 egy suliba jártunk,de ő most elballagott! Anyuék nem szeretnék hogy kapcsolatom legyen,ezért titokban talizunk!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem nem akarom elengedni,anyuék nem tudnak róla!Mit tegyek?
2009. júl. 18. 16:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
44%

Én is ugyanilyen helyzetben vagyok, annyi külömbséggel hogy én 17 , ö 24 és anya ismeri. szokott is átjárni, de csak mint "haver"... Én se szeretném elmondani anyáéknak pedig már 1,5 éve járunk.. mindig kiszökök és ugy megyek áthozzá .. hiába mondják hogy nem szép dolog elmondani, mondjam el.. nem lehet.. nem hinném hogy engednék hogy pl ott aludjak nála, vagy valami..szerintük még fiatal vagyok..hát akkor te mit szólj ha nekem ilyet mondanak..

szerintem akárki akármit is mond, a szerelem ér annyit hogy titokban, kockázatot vállalva égjen a láng.. amig kinem alszik :) Sok szerencsét és ügyes legyél! :)

2009. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%
Álljon meg a menet! Egy 12 éves gyerekkorúról van szó, nem pedig 17 évesről. Még jó, hogy nem szeretnék, hogy kapcsolatod legyen. Remélem meggondolatlan dolgot még nem csináltatok. Várj még a talizással pár évet és ne csapd be a szüleidet. Előbb utóbb ugyis kiderül és akkor oltári nagy balhé lesz otthon, ami teljesen jogos.
2009. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
40%

kedves előbbi válaszoló.

tisztában vagy azzal, hogy a kapcsolat nem jelenti azt, le is kéne feküdniük egymással? 13 évesen nekem 17 éves pasim volt, és nem vétettünk semmit a törvény ellen.

2009. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
Megértem anyukádékat. 12 évesen én babákkal játszottam, és mégsem maradtam le semmi érdekes dologról az életben. Szerintem ráérsz még fiúkkal randizni.
2009. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom, a szüleid attól félnek, hogy hülyeséget csinálsz, ha ennyi idősen már jársz valakivel (lehet, hogy te nem vagy felelőtlen, de sokan azok, és némely szülőknek elég tudni a sok felelőtlenről, hogy a gyerekére is feltételezze, sajnos vannak ilyenek). Ne csinálj! Tehát ha tudtok várni legalább 16 éves korodig például a szexualitással, akkor találkozzatok, és majd ráérsz akkor bemutatni, ha akkor is együtt lesztek.
2009. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
60%

Hát azért álljon már meg a menet!

12 éves vagy, hova akarsz még kapcsolatot?

tudod Te mennyi, de mennyi ehhez hasonló nagy szerelem lesz még az életedben???

Egyébként meg a "párkapcsolatok" témakörben írd meg szerintem ezt a kérdést, mert itt szinte mindenkitől csak a lecseszést fogod kapni. hagyjuk meg, jogosan.

2009. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
36%

istenem..ti 12 évesen nem voltatok szerelmesek ?

én tavaly 16 éves fiuval jártam..és? nem feküdtünk le..és mivel tisztába volt azzal hogy fiatalabb vagyok nálla szóbase jött a téme -.-"

csokoloztunk kész..az én szüleim se tudtak rolla...de mivel a nővérem mindenbe beleüti az orrát ezért valamit csak tudniuk kellet..

bár a koromhoz képest sokkal idősebbnek néz mindenki..13 vagyok és 17 nek nézek ki..(nem festem magam agyon..még mieltőtt vki kitalálná..sőt max szemcerka)

szoval sok szerencsét hozzá és ameddig birod tartsd titokba :D

13/l

2009. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
58%

16:52-es: Nagyot tévedsz! A 17 éves barátod igenis törvényt szegett, amikor összeállt egy 13 évessel.

A kérdező meg inkább tanuljon, még gyerek. Nagyon-nagyon gyerek.

2009. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
57%
Egyes kritizálóktól hadd kérdezzem már meg, hogy 12 évesen nekik nem volt "gyerekszerelmük"? Nekem már oviban is volt egy csoporttársam, aki tetszett. Mikor én 12 éves voltam, akkor nálunk annyiból járt a "kapcsolat", hogy fogták egymás kezét, és az már kapcsolat volt. Azért teljesen ne menjünk egy másik végletbe. Miért ne lehetne egy ennyi idősnek is kapcsolata, ha tud normálisan viselkedni, és nem tesz meggondolatlanságot?
2009. júl. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
68%
Miből lesz a cserebogár!!!
2009. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!