Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én egy fiatal terhes nő...

Én egy fiatal terhes nő vagyok és most vagyok a 11 hetes a múlthéten szombaton le éget az arcom az én butaságom miatt. Félek hogy az én figyelmetlenségem miatt a gyerekem arcán lesz valami. Szerintetek lesz valami?

Figyelt kérdés
Tudnátok ebbe nekem segíteni??

#terhesség #Közbeni baleset
2015. máj. 5. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A ketto hogy fugg ossze? Hogyan lenne valami a baba arcan azert mert a tied most piros es hamlik? Belemaszik a mehedbe a napeges vagy mi?
2015. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
unalmas az érettségi szünet?
2015. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt mondták rajta lehet a baba arcán is..
2015. máj. 5. 15:45
 4/17 anonim ***** válasza:

Ilyen babonáról hallottam... de nem hiszem, hogy lenne valóság alapja.

Az én példám, kb. 8 hósan megbotlottam, megütöttem az állam, közvetlenül a fogsorom alatt.... de nem látszott a gyerkőcömön semmi "lenyomata".

Ne aggódj!

2015. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Valóban mondanak ilyet az idősek, de ez csak egy buta babona, olyan, mint a szemmel verés.


Semmi baja nem lesz ettől a babádnak.

2015. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha valakit zavar h én agodom de ha nem tetszik h mit kérdezek akkor nem kell inkább írni..Én elöször vagyok terhes és ha már 150dik ember is azt mondja h a gyermekemen látszani fog akkor persze h agodok..
2015. máj. 5. 15:52
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy a 150. ember is ezt a buta babonát hajtogatja, de te értelmes, tanult felnőtt vagy, aki végig tudja ép ésszel gondolni a folyamatot és belátja hogy ez butaság, nem?


Akkor te azt is elhiszed, hogy a baba hajától ég a gyomrod?:DD


Sose késő tanulni, kérdező.

2015. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan miért lenne rajta? ha a hülyeség fájna... már bocsi.
2015. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jajj mennyi hulyeseget osszehordanak az emberek. Nem kell veluk foglalkozni. Sok a buta babonas ember.
2015. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nekem a kis babám bármitől is fontosabb és azért sem szeretném ha miattam lenne neki rossz..köszönöm az értelmes hozzá szolásókat.
2015. máj. 5. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!