Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek bánnom kellene?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bánnom kellene?

Figyelt kérdés
A minap épp voltam egy koncerten ahol megismerkedtem a zenekar énekesével . A lényeg hogy beszélgettünk mígnem meg nem csókolt aztán már az egész tömeg szeme láttára csókolóztunk . Később pedig annyira belemelegedtünk a dolgokba hogy megkérdezte hogy volnae kedvem lefeküdni vele .. gondolkodtam és arra a döntésre jutottam hogy hamár ugysem biztos hogy lesz többé ilyen lehetőégem sőt azt sem hiszem hogy látom mág valaha élőben és belementem egy egyéjszakásba . Nem bántam meg csak olyan fura érzés volt .. Ti mit tettetek volna a helyemben ?

2015. máj. 14. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted :)
2015. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hiányzott a szex és ezzel pótoltad a hiányt akkor semmi baj, de ha azért feküdtél le vel mert hogy nem lessz több lehetőséged rá..:D Ennyi erővel egy asztrál sráccal se lesz több esélyed kefélni...:D
2015. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mondjuk úgy hogy fél év hosszú idő volt :)
2015. máj. 14. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Beálltál egy nagyon hosszú sor végére. Majd ha egyszer egy normális sráccal találkozol akkor bánhatod, addig felesleges
2015. máj. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egyébként utólag nincs rossz érzésed, és nem rossz élmény, akkor nincs mit bánni. Egyébként is a te dolgod.
2015. máj. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!