Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a tabletta legdurvább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tabletta legdurvább mellékhatásai tapasztalaitok szerint?

Figyelt kérdés

akarok szedni csak nagyon félek, mert egyszer már szedtem és eléggé szenvedtem tőle a különböző mellékhatásoktól, két hét után abba kellett hagynom. (és 2 doki is leszart..:( de a mostanit azt imádom rengeteg minden köszönhetek neki:) ) és érdekelne ki hogyan éli meg a tabletta szedését.

köszi


2010. máj. 21. 17:56
 1/9 A kérdező kommentje:

jó persze ezt én is tudom :D

de ezen kivül?:)

2010. máj. 21. 18:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha hajlamos vagy rá, csúnyán viszeres lábad lehet tőle. Értágító hatása van, egyes szívbetegség esetén sem javasolják.
2010. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha a mostani dokid olyan jó, miért nem kérdezted meg erről? Ő biztosan nem azt válaszolja, hogy bikicsunáj. :)

és mivel van több páciense, általuk közvetlenül hall tapasztalatokat, nem csak előre megírt mellékhatásokról számolhat be.

2010. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia. az orvosod majd hormonvizsgálatot ír elő. nekem semmilyen mellékhatást nem okozott, se egyik bnőmnél. van viszont olyan ismerősöm, aki csúnyán meghízott, de az nem feltétlenül a tabletta hibája.a vizsgálat eredménye meg megmutatja az orvosnak, hogy írhat-e neked olyat, ami nem okoz semmi kellemetlenséget.
2010. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Először is fiú vok. De lehetnek máj és vese gondok de csak abban az esetben ha dohányzol mert a dohányzás felerősíti a mellékhatásokat.
2010. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
legdurvább? halál. emboliával.
2010. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én nem éreztem eddig semmi mellékhatást, pedig már 3 éve szedek lyndinette-t, csak a jó dolgokat vettem észre, pl. hogy 7 helyett 3-4 napig van meg és nem is fáj annyira a hasam.
2010. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl elkezdett viszeresedni a lábam,úgy ahogy az egyik válaszoló irta ,és fájt is.
2010. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Állandó haspuffadás, ragyásság, fejfájás, hányinger, hasfájás +20 kg, állandó mellfájdalom, 0 libidó, hüvelygyulladások stb.

Most 1,5 év után és a 4. fajta gyógyszer után erősen gondolkozom, hogy abba kéne hagynom...

2010. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!