Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor ez hogy van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez hogy van?

Figyelt kérdés

A párom, mikor még összejöttünk és beszéltünk, hogy kinek hogy meg mi volt szex téren, azt mondta egyszer 11órán át szexelt...

Na azt nem értem, hogy mikor vége van az első menetnek és még bennem van én mondjuk simán folytatnám...de mondta, hogy érzékeny ilyenkor még kicsit várjunk...persze ezt megértem nincs ezzel semmi bajom.

De régebben mikor ki is szállt és elment mosdóba, akkor már folytattuk is...most akkor elég pár perc és mehet? de ha mondjuk ki sem száll akkor meg nem mehet? csak érdekel, hogy hogy van ez a dolog.

Köszönöm a válaszokat, a vicces, beszólós válaszokat is



2015. máj. 16. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
a férfi teljesítménye függ az aktuális állpottól, ami annyi mindentől függ, hogy pff lehetetlen feltérképezni teljesen... Pl nekem az alkohol segít. Ha be vagyok piázva, akkor nagyon vad vagyok és nagyon sok orgazmuson túl is merev marad a péló, de volt már ilyen józanul is... de sokszor csak egy orgazmus, aztán el is fáradok el is megy a kedvem a döfködéstől, csak ölelkezésre vágyok... érted... másnap meg modnjuk szekszmasín leszek... kiszámíthatatlan. Örülj a jódugásoknak, a rövideknél pedig ölelkezz, esetleg szólj a pasidnak, hogy még benned van a kielégülhetnék: egy nalás, ujjazás is remek lehet levezetőnek :)
2015. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

itt nem ezzel volt a baj, csak hogy lehet az ha egyből leszállás nélkül szeretném folytatni akkor érzékeny..viszont pár perc múlva meg nem... elég az a kb 1-2 perc ?

és tudom, sok mindentől függnek ezek a dolgok :)férfiaknál és nőknél is :)

2015. máj. 16. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előbb volt hasonló kérdés, hogy nőknél hogy van ez, nekem például nagyon érzékeny a csiklóm orgazmus után, de egy, maximum két perc, és már mehet minden tovább.

Gondolom, nála is elég két perc, akár úgy is, hogy ki se száll, csak egy rövid ideig mozdulatlan marad. Ha nem lankad le közben, akkor mehet.

2015. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!