Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a hivatalos átlag péniszmér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hivatalos átlag péniszméret 13,12 cm, a csajok többsége miért mondja kicsinek még a 14cm-t is? Ezt tényleg komolyan gondolják vagy ez csak valamiféle cukkolás a részükről?

Figyelt kérdés

A forrás:


[link]


2015. máj. 17. 10:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
72%
Szintén statisztikai adat a nők hüvelye átlagban 8-11 cm mély. . Innentől mindenki eldönti
2015. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#21-es, de az még tágul is

am nem unjátok még ezeket a f4sz méregetős kérdéseket?...

2015. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nekem 14 cm. Minden lánnyal mikor ismerkedem s elérek egy bizonyos pontot,ahol már intimebb dolgokról beszélünk, mindig rá kérdezek hogy mekkora volt a legnagyobb amivel találkozott, vagy hogy milyen méretekkel találkozott. És mikor mondja, én elszégyenlem magam és szép lassan eltávolodom a lánytól. Tudom, hogy az enyém kicsi, ezért sem volt még barátnőm. Meg hát nincs tapasztalatom, és a kutyának se kell egy 20 éves tapasztalatlan kisfarkú gyerek..
2015. máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
#21 szerinted ha 8-11 cm a hüvely mélysége hogy megy tövig a 20 centis farkam egy nőbe? :D
2015. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

# 23


"Tudom, hogy az enyém kicsi, ezért sem volt még barátnőm."


A 14 cm-es pénisz nem kicsi, hanem jó átlagos.


Másrészt légy szíves, tedd fel maradnak azt a kérdést, hogy azért nem volt-e még barátnőd, mert ekkora a péniszed, vagy azért, mert akkora jelentőséget tulajdonítasz ennek a pénisz méret kérdésnek, hogy te választod azt, "szép lassan eltávolodsz a lánytól".


Ha a Párom, akinek kb. 12 cm-es a pénisze, így gondolkozott volna, mint te, és ilyen döntést hozott volna, akkor hamvába holt volna a kapcsolatunk már az ismerkedés során, és nem élnénk együtt öt éve.


Nekem eszméletlen jó vele szeretkezni, 4-5 orbitális hüvelyi orgazmusig el tud juttatni egy szeretkezés alatt, és gyakorlatilag az egyetlen szexuális problémánk, hogy nagyon elbaltázták a hangszigetelést a társasházunkban.


Ő is választhatta volna azt annak idején, hogy "megfutamodik", mert azt hiszi, engem biztos csak egy nagy farkú pasi tud boldoggá tenni.


Annyira abszurdnak érzem, amit leírtál, hogy őszintén szólva az volt az első gondolatom, hogy ezt nem gondolhatod komolyan.

2015. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 14, és eddig nem volt vele problémám. Nem röhögtek ki. Bár azt kell mondjam bizonyos szexpózokhoz, lehet hogy nem a leg megfelelőbb méret. Viszon voltam már úgy is nővel, hogy fájt neki ha tövig nyomtam! ki tudja. Én nem szoktam előtte beszélni a méretemről. Viszont lehet hogy rásegít a dologban az, hogy mielőtt én bedugom, mindenhol kényeztetem, és kinyalom a csajt, ez után meg már az sem számít ha akkora mint egy manó kisujja, akkor is vihongani fog
2015. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
59%
Nem az szamit mekkora, hanem tudd hasznalni. :)
2015. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kérdező a tied teljesen OK. Bárcsak nekem lenne ekkora, szemben a mini 12cm-es sz@rral, ami miatt csak kiröhögést kaptam, és mellette még vékony is 3,5cm. Szóval a nők kb 99%-nak számít a méret, a maradék 1% meg nem sok vizet zavar, esélytelen rájuk találni. A kicsi az kicsi, és ez csak ámítás, hogy rossz a szemmértékük. Lehet nem tudják centire megmondani a pontos értéket, DE viszonyítani tudnak, és 99%,hogy az exeiknek nagyobb és vastagabb volt mint az enyém...
2015. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!