Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy kis "önkínzásba" még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis "önkínzásba" még senki sem halt bele? 24N

Figyelt kérdés

Kb. egy éve vágyom egy srácra minden téren. Most, hogy összejöttünk, veszettül kívánom vele a szeretkezést. Maga a szex nem hiányzik, ott az önkielégítés, meg simán bírom szex nélkül, van bennem rengeteg önkontroll. Tehát nem szexhiányom van.


De ha őt meglátom, legszívesebb letépném a ruháit, és összevissza csókolgatnám, nyalogatnám, szeretgetném mindenhol, mindenhogyan...Szóval pff...tiszta agyrém az egész. Szeretném a lehető legközelebb érezni magamhoz és erre ugye a szeretkezés van 'kitalálva'.


De ez nem szexhiány. Egyszerűen csak szeretni akarom, meg azt szeretném, hogy szeressen.


Viszont. Nem régóta vagyunk együtt, nem akarok szeretkezéssel indítani. Nem akarok fejest ugrani, pedig ő is így érez, régóta vágyakozik utánam. Amúgy is viharosan kezdődött ez az egész, sok volt herce-hurca talán az elején ezeknek a dolgoknak kell letisztulni, nem pedig rögtön durr bele, nemde?


A kérdés: Még tartsak ki? Egy kis "önkínzásba" még senki sem halt bele?


Volt valaki hasonló helyzetben? Mit lépett?


2015. máj. 17. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
-.-
2015. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg a pároddal, basszus :) Egy kis kommunikációba senki nem halt bele :P


Egyfelől, totál természetes dolog, nem?

Másfelől, ő is érzi, kívánja ...

Harmadrészt pediglen, régóta ismeritek egymást, ez már ne legyen akadály, de tényleg. :)

2015. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Annyira nevetséges, hogy a nők a világért se merik felvállalni önmagukat, nehogy mások kikiáltsák őket "szexéhesnek". Akkor aztán a világ is összedőlne!
2015. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
annyiszor írtad, h nincs szexhiányod, h sztem az van. :D már másra se tudsz gondolni, csak arra. :P
2015. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség, hogy nem szex hiányod van... A nézeteidet viszont osztom. Imádom a kapcsolatok elejét, amikor még izgalmas és újdonság minden érintés. Nem szeretem elsietni ezeket, sőt kicsit mazochista vagyok. Ezt előre megszoktuk beszélni, tudja a társam előre, hogy aznap már számíthat-e többre, avagy sem. Nyilván egyre messzebbre merészkedünk és van az a pont, amikor már nem tudunk nemet mondani. Ezerszer jobb érzés így beteljesülni (szerintem), mintha az első adandó alkalommal egymásra vetnénk magunkat. :)
2015. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Kínozná magát a fene! Ha két ember jól kijön egymással, akkor tök mindegy, hogy mikor szexelnek először. 2 héttel a megismerkedésünk után szexeltem először a párommal, akivel egyébként idén leszünk 10 éve együtt!:)

A jót miért kell halogatni? Semmi értelme. Így is úgy is előbb vagy utóbb szexre kerül a sor. És nem jár semmilyen jutalom, ha nem 2 hónap után, hanem 2 hét után fekszel le vele. Ami jó az jó és ha jó lesz, akkor jó lesz 2 hét után is, nem kell 2 hónapot várni rá. És ha nem illetek össze, akkor meg tök mindegy, hogy 2 hét vagy fél év után lesz először szex, akkor sem lesz tartós a dolog.

2015. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"És nem jár semmilyen jutalom, ha nem 2 hónap után, hanem 2 hét után fekszel le vele.

Na, ezt fordítva akartam írni, tehát nem kapsz érte jutalmat, ha tovább vársz vele, mint ahogyan hátrányod sem származik belőle, ha előbb kerül rá sor.

2015. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!