Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért nem válaszol senki?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol senki? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyan kérdés van, hogy "Leszbikusok vannak itt?" vagy,hogy "Leszbikusok ismerkedni?", vagy akár térjünk el a leszbikusságtól, csak szimplán kirakják a kérdést hogy lenne valakinek kedve beszélgetni/ismerkedni?


Nah ez eddig mind szép és jó.Úgy vagyok vele,hogy miért ne? Írok neki egy választ hogy nyugodtan rám írhatsz, vagy esetleg dobok én neki egy privátot.

Itt kezdődik a probléma. Minek írja ki a kérdést, hogyha egy válaszra se méltat? -.-


A jobbik eset amikor elkezdünk beszélgetni és pár üzenetváltás után egyszer csak eltűnik.... A hajamat tudnám ettől tépni... Legalább írna egy olyan üzit, hogy bocsi nem akarok már veled beszélgetni, rád untam stb.. és ne csak simán kopjon le.


Lehetséges, hogy az én hibám, hogy túl kedves,nyitott vagyok feléjük és ezt rámenőségnek veszik?

Tudom sok a kamu ember nah, de azért lehetetlen hogy 5/5 kamu lenne! -.-


Szerintetek miért van ez? Mit csinálok rosszul? Vagy csak én találkozok nap mint nap ezzel?



2015. máj. 15. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Hidd el énsem értem! Velemis mindig ez történik!
2015. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én gyakran kapok itt üzeneteket és sajnos néha előfordul velem is, hogy csak úgy eltűnök, de a következő okokból:

-Hirtelen tényleg valami fontos dolgom akart (ez az oldal csak a háttérben megy, szinte mindig dolgozok, még itthon is)

-Akadozik a net (nálam legalábbis ez eléggé gyakori)

Egyébként ez nem társkereső fórum, szóval alapvetően az a cél, hogy válaszoljunk egy-egy kérdésre, megoldjuk a problémát, ismerkedésre vannak más oldalak. Néha zavaró, amikor válaszolok egy kérdésre (nem olyanra, hogy "ki akar ismerkedni", és azzal kapcsolatban kérdeznek valamit privátban, amire én válaszolok is, de utána az illető úgy veszi, hogy elkezdtünk beszélgetni)

Teljesen más ügy a "Valaki ismerkedne?" kérdés, ott valóban nem értem miért nem válaszolnak neked (a fenti okokat leszámítva)

De sokan nem tartják ezt az oldalt ismerkedésre alkalmasnak, bárki írhat bármit név és arc nélkül, szóval én a helyedben ezt inkább az eredeti céljára használnám és kérdezgetnék, ismerkedni máshol is lehet.

2015. máj. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy percenként válaszoljon, de azért naponta 1 üzenet szerintem simán beleférne...
2015. máj. 15. 10:29
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

pusztán attól, hogy ő is szintén zenész, még sanszos, hogy nincs sok közös pont.


én sok esetben azért hátrálok ki, mert túl sok a zavaró tényező, 500 kilóméterre lakik, tök más érdeklődési kör, be se jön, stb.

2015. máj. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ne aggodj velem is ugysn ezt csinaljak...semmire se meltatnak.

Ha gondolod irj:)

15/l/l

2015. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én általában akkor nem írok vissza, ha kiderült beszéltünk már és ilyen-olyan okokból abbamaradt. (messze lakik, bunkó, nem összeegyeztethető a személyiségünk)

De írhatsz c:

2015. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia, nekem írhatsz 24 vagyok. :D
2015. máj. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Multkor volt valami olyasmi kerdes, amihez hozzatette a lany h valaki olyat keres aki komoly, meg akivel komolyan lehet beszelgetni, aki nem gyerekes..vmi hasonlo volt.. ramirt vmi sziat, kerdezgettem es olyan stilusban es olyan valaszt kaptam h teptem a hajam..ugy ereztem magam mintha egy 11 evessel beszelgetnek.. na akik ilyenek azon ne reklamaljanak es ne csodalkozzamak sztem.. ja es egy beszelgetesnek nem a vilag osszes smiley-ebol es "hhahahjaajujj"-bol kene allnia..


Ha van itt olyan aki tenyleg nem ez, az nyugodtan dobjon egy privatot, max levonom a kovetkeztetest.

2015. máj. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatbol...ez az oldal tele van kamussal. Volt olyan, hogy teljes delutanokat beszelgettunk es mikor kertem valami elerhetoseget (pl:fb) akkor hirtelen megszunt letezni is a szemely..

.eleg idegesito

Valaki, aki tenyleg nem kamus az irhatna.!

18/l/l

2015. máj. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!