Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy nőn látszik ha ki van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőn látszik ha ki van elégítve? Lehet ezt észrevenni a kisugárzásból?

Figyelt kérdés

Annyira furcsa, mintha a férfiak valahogy ezt megéreznék. Ha kapcsolatom van vagy éppen jó volt az éjszakám és pár mondjuk 1-2 nap múlva megyek nagyobb közösségbe, buliba stb.. akkor azt tapasztalom mintha kapósabb lennék (többen próbálkoznak be stb) akkor, amikor mondjuk úgy 'ki vagyok elégítve'.


Lehet ebben valami, vagy hülye vagyok és bebeszélem magamnak?


2015. máj. 17. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem vagy hülye!


Észrevehető szerintem is


25F

2015. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen egy nőn tuti.
2015. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen,latni nagyon is :)
2015. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor vagy kapósabb? Fura.

Azt látják a fiúk, ha egy nő foglalt, másképp viselkedik akkor.

Voltam úgy, hogy elmentünk egy válófélben lévő barátnőmmel bulizni, és jöttek a fiúk, de csak hozzá. Kicsit ittam, bunkó is voltam, és mondtam az egyiknek, hogy hát férjnél van. Azt mondta a srác, hogy tuti nem, mert nem látszik rajta, rajtam viszont látszik, hogy igen. Na, jót mulattam, mert volt kapcsolatom, bár férjnél nem voltam.

2015. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 RRR ***** válasza:
érezni ,de nem mindegyiken
2015. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Érdekes egyébként, hogy pont akkor vonzom jobban a fiúkat ha éppen nincs hiányom.


Pedig ezt fordítva kellene, de nem tehetek róla.

Én nem veszem észre, hogy bármit is másképp csinálnék, vagy máshogyan viselkednék.

2015. máj. 17. 22:12
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha nekem hüvelyi orgazmusom volt, akkor teljesen megváltozik a járásom. Ilyenkor húzok tűsarkút :D A barátom is ebből tudja hogy "sikerrel járt-e" :)

19L

2015. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, kivirágzik az az arca mindenkinek egy kiadós szex után. Én is ellágyulva nézek a világra egy orgazmus után :D
2015. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bizony látszik
2015. máj. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Simán látszik....sokkal összeszedettebb Vagy és kiegyensúlyozott...mind az életben és a sportban is.

37F

2015. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!