Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a barátommal....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátommal. Kérlek olvassátok el! Na?

Figyelt kérdés

Egy hete éjszaka lefeküdtem a 18 éves barátommal.1,5 év után szerintem korrekt.A lényege az egésznek az,hogy azóta rendesen megy minden nap.Élvezem,de közben fáj is.Pedig rettentő óvatosan csinálja de valamiért fáj azóta is,igaz kezd enyhülni.Valakivel volt így?

Mert tudásom szerint az első 2 alkalom lehet fájdalmas nem az 5.

De persze ez mindenkinél más.Azért kíváncsi lennék a véleményetekre.

17/lány.Budapest.



2015. máj. 19. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze termeszetes :) meg 1 kis ido es megszokod..:) ne aggodj
2015. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet egy kicsit szűk vagy az ő méreteihez.
2015. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Próbáljátok egy kis extra síkosítással, (sikosító, de ettől még az izgalmi szintedre mint mindig most is műgonddal figyeljen) hátha segít picit. Ha feszítő érzéssel fáj akkor még tágulási gondok lehetnek, ezek idővel el fognak múlni.

Nem feltétlen 2 alkalom kell, lehet több is mint 5.


(és a 1,5 év nem korrektebb mint az 1 hét, ne naptár szerint éld a szerelmi életedet, hanem a kapcsolatod és vágyad szerint. És védekezzetek)

2015. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Majd 15 év múlva, ha kétszer szülsz, akkor meg már kicsi lesz.
2015. máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! : )

Természetesen védekezünk.

(Az együttléti évet csak azért írtam,hogy ne az legyen,hogy biztos azért mert 3 hét után csináltuk és nem ismeri a testem(mármint,hogy mi jó nekem)

2015. máj. 19. 15:43
 6/10 anonim ***** válasza:
1,5 év után feküdtetek le? Atyaég..
2015. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6.Tudod van még olyan lány aki bír a hormonjaival,vigyáz a szüzességére.És van még olyan fiú aki tiszteletben tartja ezt.;)
2015. máj. 19. 15:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Az sehol nincs kőbe vésve, hogy csak az első és második alkalom fáj/fájhat.

Ezer oka lehet a dolognak. Legfőképp mivel most kezdted el a nemi életed, a tested, még nem szokta meg a dolgokat. Aztán ott van az, hogy bár lehet felizgulsz, meg minden ahogy kell, de ha fáradt vagy, nem tudsz teljesen ellazulni, elengedni magad stb. az is befolyásolja az érzékelést,

De legfőképp ott lent az egy olyan rugalmas, izmokkal és idegvégződésekkel tele helye a testednek, ami nem tud csak úgy egyik pillanatról a másikra alkalmazkodni. Akárhogy is nem érzékeli senki, minden egyes behatoláskor óhatatlanul nyúlnak és kis mértékben roncsolódnak a szövetek, Ha egy kicsit szárazabb vagy, vagy épp még nem tud eléggé kitágulni a hüvelyed a megfelelő átmérőre pár másodperc vagy perc alat az is okozhat fájdalmat, bármennyire is óvatos a partnered.

Egyéb azt esetleg próbáljátok ki, hogy használjatok síkosítót, bár van a gumi felületén, de azt a mennyiséget csak arra találták ki, hogy az egyébként normális és rendszeres szexuális életet élő egyébként teljesen felizgult nőbe való behatolást ne gátolja, ne ragadjon vagy súroljon. Mivel a tested még csak most tanulja ezt az élményt könnyen lehet, hogy nem vagy elég nedves, vagy ahhoz képest amennyire ki tudsz tágulni a barátod pénisze kicsit vastagabb. Nem mellesleg az is előfordul, hogy a behatolás utá is még picit keményebb és vastagabb lesz neki, hiszen őt is jobban izgatja az amikor érzi a dolgokat, mint amikor csak látja.

Gond a fájdalommal akkor van, ha nem csak közben, hanem utána tartósan megmarad, mivel akkor az valami sérülés vagy fertőzés. De egy biztos, minél többet lesztek együtt annál kevésbé fog fájni, de néha még ettől függetlenül is előfordulhat a fenti dolgok miatt.

2015. máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
később meg majd azért jössz sírni mert túl kicsi a farka
2015. máj. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vezesd rá a pasidat, hogy legyen egy kicsit hosszabb előjáték, amivel eléggé benedvesedsz és ráhangolódsz. A legjobb, ha a nyelvével szeretget téged vagy esetleg zuhanyzóban tusfürdővel vagy szappannal síkosabbá váltok. :) Menni fog ez nektek is biztosan! :)
2015. nov. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!