Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van olyan, hogy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan, hogy ilyen melegben melltartó nélkül mentek ki az utcára?

Figyelt kérdés
Több helyen azt olvasni, hogy ez mennyire gáz, van aki azt mondja természetes. Ma találkoztam egyik ismerősömmel, rajta csak egy top volt és nem volt rajta melltartó, feltűnő is volt meg nem is. Valamint annyira szép nagy és feszes melle volt, hogy azóta sem tudom kiverni a fejemből (tudom ez gáz). Szóval nálatok előfordul, hogy kimentek így? Kort is írjatok, a mellbőséget kérni perverzség lenne de ha akarjátok írjátok oda:)

2015. máj. 19. 16:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%
Igen én szoktam. Meg nèha bugyit se veszek fel. L
2015. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Az én párom csak otthon van melltartó nélkül. Hatalmas melle van. 175 cm. 65 kiló és 95d-és melltartót hord. Ennek azért már van súlya. Ezért van lógása. Az utcára mindig melltartóban megy ki. Ha minibe van és kigombolva van a blúza akkor már mondtam neki, hogy egyszer tömegkatasztrófát csinál!
2015. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Ment a zöld:)
2015. máj. 19. 16:43
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretek melltartó nélkül lenni, de néha rosszabb ha rajtam van. Olyankor bővebb pólót húzok, és nem veszek alá melltartót.

90C

17L

2015. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

én szeretek melltartó nélkül mászkálni, kényelmes, bár nem túl feltűnő, mivel ilyenkor kb nem is látszik, hogy van mellem :D

20L (75B)

2015. máj. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%
én csak melltartóban. 90E-vel máshogy nem is mernék.
2015. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%
A kisebb mellűeknek könnyebb. Egy száll pólóban egy nagy mellű lány nagy mellbimbókkal kényelmetlenül érzi magát. Nincs olyan férfi aki nem nézi meg./ ha igen akkor homokos/ Bár ezt a férfiak imádják, de a nőket is meglehet érteni.
2015. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%
Visszasírom a '80-as '90-es éveket akkor sok nő rohangált melltartó nélkül nyáron. Egy szál pólóban. Ez is divat kérdése. Most mindegyik szivacsos melltartóban van és nem látsz semmit. Még ismertem nyáron lányt aki rövid nadrágban járt és kilátszott a punciszőre - pár szál, de az akkor nem volt feltűnő.
2015. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
64%
Nem idő hanem ruhafüggő. Ha olyan a ruha hogy felvehető melltartó nélkül mert nem üt át, akkor simán.
2015. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%

Igen, a legtöbb ruha alá nem veszek fel melltartót ha nem átlátszó az anyaga... Megnéznek, mert látszik a mozgásából járás közben hogy nem hordok, de nem zavar. Szép formás cicim van:)

75C

2015. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!