Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan lány akinek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány akinek a fog. Gátló szedése után megnőttek a mellei? Melltartó méretetek is megváltozott? Az is írjon akinek nem változott. Esetleg más testtájakra is jöttek fel plusz kilók?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!

nekem az uszogumim nött, de le sem tom fogyni mozogni:(

a mellem nött, de nem méreteket, hanem, mondjuk, mikor épp kicsi a cicim a pl B-sbe, de az A-sba nagy akk pont jo lett a B-sbe mondjuk fél év után... rem érthetö voltam, de ez csak pl, nekem azért picit többet nött, de a C-be meg még kicsi a cicim.ez van:(:(

2010. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Rám egy deka sem jött fel a tabi miatt.Talán egy leheletnyit nőtt a mellem,de többet nem.(Azóta szültem egy gyermeket,és ez alatt 2 kosárnyit nőtt a mellem,tehát elég érzékenyen reagálok a terhességi hormonokra.)

De ehelyett olyan hányinger volt a mellékhatás,h az első 2,5 hónapban csak vánszorogtam,majd később is,az első szemeknél minden hónapban,ha nem feküdtem le a beszedés után azonnal,akkor hányás lett a vége.

2010. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szija

Én most kezdtem szedni nem olyan rég .. és nekem nagyon fájt/fáj a mellem és látszik hogy nőtt kicsit.. és kicsit én is meglepíődtem .. de igen van ilyen :)

2010. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

3 évig szedtem tablettát, összesen kb 10 kilót fogytam tőle :) A melleim pedig a gyógyszer abbahagyása után kezdtek nőni, 19 évesen... A 75B-s melltartókat 85C-sekre cseréltem, most meg már lassan azok is kicsik...

20/L

2010. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem is nőttek a melleim... 75b-sről 90b-s lett, és már kezd ebből is kibuggyanni... :$ :D a tabitől én is fogytam, de a tipikus téli időszak azért megtette hatását, felszedtem pár kilót, de nem a tabitól (már kezd is lemenni). alapba ingadozós súlyú is vagyok :S:D épp tegnap néztem 2 évvel ezelőtti képeket, és iszonyú pici volt a mellem... :D tök más volt, nagyobb volt a hasam mint a mellem, most már fordítottan igaz a helyzet szerencsére. :) a pasim szeretett kicsi mellekkel is, de így mégjobban tetszik neki :P meg azért egy nőnek szerintem magabiztosságot is hoz ha van mit kirakni :P

szóval ennyi, jah és 10 hónapja szedem a tabit. (Cypromix)


19/l

2010. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tri regolt szedek, 70c-ről 70d-re nőtt.
2010. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sensonette-et szedek, nem híztam, de a mellem C kosárról D kosárra nőtt három hónap alatt.


16/L

2010. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meliane, 6 éve szedem +8 kilónál tartok (bár nem hiszem h ez a fog.gátlónak köszönhető, de amikor elkezdtem nagyon vékony voltam /176 cm 55 kg/ és most értem el a normális testtömegem. Amúgy az összes gatyóm jó, amik akkor amikro elkezdtem :)
2010. máj. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!