Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy nőként ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nőként ezt imádom? Vagy hogy ennyire?

Figyelt kérdés

Most nézegetem itt az oldalt, és hát gondoltam leírom akkor ezt a kérdést, számomra furcsa, hogy valaki nem vonzódik nőként a spermához.


Az én barátomnak érthetetlen módon, napi 3x-os szex mellett (vagy akár 4, mondjuk igaz, hosszú a szex is és az előjáték is) nem hogy egyre kevesebb, hanem egyre több van, vagy legalábbis ugyanannyi, mármint spermából.


És valahogy az a kedvenc részem, ha bennem megy el (akár a számban, akár lent). De ahogy olvasom, ettől sokan undorodnak ami számomra furcsa.


Hülyeséget nem akarok mondani, de a páromnak van kb majdnem fél dl minden alkalommal, amit onnan tudok, hogy egyben nem is bírom lenyelni. (kétszer kell legalább). Ezt csak azért írom le, mert valakit meg csak az zavar ha sok van, engem meg pont fordítva, nagyon imádom.


De ha esetleg van itt olyan aki ettől undorodik, leírná a mikéntjét? Még ha férfi lennék, kombinálnék hülyeséget, na de nő vagyok, és talán jobban szeretem a barátom spermáját, mint magát az aktust, vagy a farkát.


Ha még arra gondolok, hogy teszem azt beleélvez az üdítőmbe, vagy a kajámba az is beindít, nem hogy taszít. (sokszor eljátszok a gondolattal, de mikor odakerül a sor, inkább gyors eltüntetem :) )


2015. máj. 19. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Isten áldjon gyermekem.
2015. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

talán már kicsit túlzás

aki meg nem szereti a partnerének bármelyik részét az nem szerelmes

bár vannak akik az állagától undorodnak, mert olyan mint a takony, és azt a szájban megértem hogy nem szeretik érezni, de ha óvszerben nem engedi hogy benne mennyek el, az kiakasztana :D

2015. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

barátomnak szinte mindig ugyanaz az állaga, fehér, krém jellegű és nem darabos. Olyasmi mint a tej, csak annál sokkal krémesebb. :)


de igazából ízre sincs kifogásom, szóval az sincs hogy jajj, ez undorító, nekem ízlik!

2015. máj. 19. 17:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezért Isten megáld téged sok sok csokis keksszel..
2015. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátod akkor csoda! Átlag feletti!

De bocs hogy szkeptikus vagyok! Mindennapi ürülés mellett kizárt hogy le tudjon adni mondjuk ma a 2.-nál akár 1/2 dl-t.

Egyre több van irod! Kizárt! Biologiailag, orvosilag, ahogy tetszik! De ez nem igaz!

Lepontozhatsz, vitatkozhatsz! A természetet nem lehet meghazudtolni!

2015. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ti mit csináltok egész nap, hogy naponta 3-4 szer szexeltek? Otthon ültök és közben a barátod sperma többszörösítő szereket szed és várjatok hogy legye elég hogy újra dughassatok? :D Te sem lehetsz szomjas napi két deci sperma után :D
2015. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

ő dolgozik de a 3-ból 2x általába orál van.


de mondjuk akkor is kb 1 óráig csinálom neki.


azt csak úgy mondtam, hogy mindig több, inkább azt akartam mondani, hogy sosem kevesebb. reggel inkább picit állagban különbözik, napközben selymesebb.

2015. máj. 19. 18:21
 8/12 anonim ***** válasza:
a normalissag szubjektiv. sztem igen, es en orulnek ilyen baratnonek! csapj bele!
2015. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem inkább a vágyak beszélnek belőled. Én is elfantáziálok masztizás közben ilyen dolgokról. Megértelek. Ez csak a kiéhezettség jele. N/24
2015. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

egyszer emlékszem hogy ellőtt a fejem mellett és ő látta rajtam hogy szomorú lettem, aztán addig kérdezte, míg el nem mondtam neki.


nekem tényleg a kedvenc részem, ha a sperma nem az enyim, az olyan számomra mintha nem lenne orgazmusom. Nők ezt tudják milyen, férfiaknak meg.. nyugodtan kombináljatok! :D

2015. máj. 19. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!