Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire veszélyes hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire veszélyes hetero nőként belemenni egy leszbikus kalandba?

Figyelt kérdés

Jelenleg esélyesnek látszik, hogy ilyesmi megtörténhet velem de félek, hogy nagy hatással lesz a szexualitásomra később. Lehet az, hogy majd inkább nőkkel akarok szexelni?

Esetleg lehetek e bi netán leszbi egy ilyen kalandtól?



2014. aug. 25. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Már eleve biszexuális beállítottságú vagy, ha ilyenbe belemész/belemennél ...!

Szerintem ...

2014. aug. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod már nem vagy hetero.
2014. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,de te nem vagy hetero.Sorry...
2014. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egy kis kaland bajod nem lehet élvezel jólesik ennyi ha megtetszik akkor miért ne tennéd máskor is de a férfiakat sem hanyagold 23f
2014. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmm 1 évig voltam együtt egy csajjal nagyon jó volt :-) szal nem kaland volt, mikor vége lett simán vissza álltam a pasikra .. Mellette nem hiányzott a farok :-D ellenben amit tőle kaptam az néha még most is Jól esne :-)
2014. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, hogy hetero vagyok, több, mint 35 évig és most nőt szeretnék párnak. ;) Egy nő ölelésére, érintésére vagyok.


Hello a klubban...

2014. aug. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
..vágyok.... elírtam, bocsi
2014. aug. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki bele menne ilyenbe egy azonos neművel az minimum biszexuális!! Még ha csak a szex vonza is egy azonos neművel és semmi több! Csak egyszerűbb arra fogni hogy jajj kíváncsi vagyok csak..

És ha netán csak tényleg az is vagy, csak érdelel milyen csajjal de közbe hetero vagy akkor az majd ki derül mert ha így van valószínű nem fogod élvezni (vagy csak nem volt megfelelő a partner) de ha olyannal se élveznéd aki be jött előtte akkor tényleg hetero vagy! És ha hetero vagy attól még nem lesz belőled leszbikus/biszex mert csináltad egy csajjal.... Ha valakibe nincs benne a hajlam akkor nem is lesz bármit csinál!!

2014. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!