Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nőies nőként nem lesz esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőies nőként nem lesz esélyem másik nőnél biszexuálisként?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a nőies biszexuálisokat/leszbikusokat kevesebben keresik, és mivel lányosak és heteronak tűnnek, nehezebben is ismerkednek (legalábbis saját tapasztalat alapján mondom ezt). Én szintén a lányos lányokat/nőket kedvelem, akik bájosak, vékonyabbak, de egyszerűen senkivel nem találkoztam még. Valaki ismer valami jó helyet, ahol esetleg tudnék ismerkedni fiatal biszexuálisként?

2015. máj. 4. 19:48
 1/10 anonim válasza:
8%
Mi ez a homo, biszex mánia? Lány vagy, pasikkal ismerkedj. Jöjjön már meg az eszed ember, míg nem késő. L
2015. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem. Légyszíves ne szólj bele az ÉN életembe. Azt szeretek, akit én akarok, és a szexualitás nem döntés. Törődj a magad dolgával és ne vesztegesd az időm.
2015. máj. 4. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Szia! Írj privátban.
2015. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok egyébként.
2015. máj. 5. 09:20
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Na 1-es ez már új kor szele. Ez nagy feminizmus. Jobb ha mindenki gyorsan leszbikus vagy homoszexuális lesz. Azért ha te egy nőies nő vagy és szeretsz lányokkal is lenni, hagyj egy kicsit magadból a fiúknak is. Mert mi is szeretjük a lányokat. Dehogy szólható be mit és hogyan szeretsz. De ha azért látsz egy nagyon helyes kedves fiút azért küldj felé is egy mosolyt. Különben nem egy kiemelt swinger klub van ahol nagyon sokan járnak le és senkit nem zavar a biszex vagy meleg vagy leszbikus. / ilyen pl. a club hedonism swinger. és is voltam ott és nagyon jól éreztem magam/
2015. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Biszexuális vagyok, természetes, hogy nem csak lányokat keresek, de jelenleg nem nagyon vágyom férfi társaságra.
2015. máj. 5. 10:48
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
5-ös vagyok. megértem. Neked ez most jobb és izgató öröm. Lehet, hogy csak most lesz így, lehet, hogy férfi is tett ahhoz hogy így legyen. De az számít mit érzel. Most az kell, hogy egy nő megadjon neked mindet akkor így kell lennie. Amikor már egy nőtől is nagyon sok örömet kaptál azután remélhetőleg jól fog esni egy férfi intimitása is. Menj el a klubba. Szeress. Jól fogod érezni magad!
2015. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszod! :)
2015. máj. 5. 11:22
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok bi/leszbi lány szereti a lányos lányokat... kicsit furcsa a kérdés.
2015. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem furcsa a kérdés. Nem az a lényeg, hogy nekem lesz-e esélyem, hanem hogy tudok-e hozzám hasonló nőies leszbit találni. Ennyi.
2015. máj. 17. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!