Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nők nagyrésze egy olyan egyértelmű erogén zónáról mint a herék elfeledkezik?

Figyelt kérdés

nem azért mert húú de nagy casanova vagyok de elég sok nővel voltam már ahhoz hogy egész jó viszonyítási alapom legyen.

a legtöbb nő se szopásnál se másféle aktus során nem szokott a herékkel foglalkozni. nem mondom hogy mind, meg ha megkérem őket engedelmesek szoktak lenni, de ugyanmár, csajok... most komolyan kérni kell hogy szopás közben kicsit masszírozzátok a herét, vagy ha kézbe veiszitek azt is simogassátok, esetleg kapjátok be a heréket és szívjátok...

miért van ez hogy a nők nagyrésze ilyen "hanyag"?


2015. máj. 20. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem hanyagsag, csak a nokben rogzult, hogy vigyazni kell ra, ezert nem visszuk tulzasba. ettol fuggetlenul, en szeretek veluk jatszani.

24/l

2015. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem hanyagság kérdése, a férfiak se tudják mindig, hogy hogyan kell egy nőhöz hozzáérni, mert mindenki mást szeret.

Nekem volt már olyan partnerem, aki egyáltalán nem igényelte a herék fogdosását, és volt, aki kifejezetten odatette a kezem. Nem kell külön kérned, de rávezetheted, hogy csinálja. Egyébként ez az ,,engedelmesek szoktak lenni" elég szexista f_szságnak hangzik.

2015. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy haverom, aki ugyanazon panaszkodott, amin most te! Nekem akkor esett le, hogy egyáltalán kellene bármit csinálni, pedig már én se voltam akkor új a buliban.... Annyira nem mondta senki előtte, nem is vezetgettek rá, szóval valahogy ezt kifelejtették a felhomályosításomból! :D Azóta se gyűröm annyira a témát, de azért megvárom a reakciókat, mikor oda kerül a sor, aztán attól függően pörgök jobban rá a témára! :D

Egyébként meg ismered a mondást: Béna gyereknek anyja veri a faszát! Ha nem mondod, vagy jelzed, akkor luvnya legyen a hátán, aki kitalálja, amire gondolsz! :D És naná, hogy inkább futjuk a tutibiztos köröket, minthogy véletlenül olyan vizekre evezzünk, amitől visítva konyul le a faszik kedve! :D :D :D

2015. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1: nem mindenki szereti ha masszírozzák, pl én sem

2: a csajok félnek a herétől, mert here=fájdalom

3: bakker, nyisd ki a szád és mond meg neki mit akarsz, hiszen mi is elvárjuk tőlük

2015. máj. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

a leírásban írtam is hogy szoktam mondani nyilván, de szerintem ez elég alap lenne. tőlünk elvárják a nők hogy megtaláljuk a csiklót, amelett ott van még a g, az u meg az u pont is amit izgathatunk, ők meg két nagy golyót se képesek "megtalálni" :D

na mindegy amikor merev pénisszel csapkodom a fejüket akkor azért rá szoktak jönni hogy valamit csinálhatnának jobban is :D

2015. máj. 20. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Cöh... micsoda egy gyík vagy.... -.-
2015. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
mert primitív vagy és nem érdemled meg
2015. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Előbbi kettőnek tök igaza van!


Amúgy meg kívánom találja meg a golyóidat egy harapós q...rva!

2015. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!