Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, ti hordtok valamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ti hordtok valamit, hogy egyértelmű legyen, hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés
Mert például azt tudom, hogy leszbikusoknál/bi lányoknál bal hüvelykujjon hordott gyűrű fejezi ezt ki.

2013. márc. 21. 21:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8%
Most komolyan,ha sétálnak az utcán kapásból meg lehet mondani a járásból meg a ruhából is.
2013. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
3%
Miért kell ezt nyíltan mutogatni? Csinálják a 4 fal között de ne hívják már fel magukra a figyelmet, mert mit szólnak a gyerekeink ha ezt látják?! Gusztustalan!
2013. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
9%
Ajánlom a hőmérőt akár nyakba felfűzve
2013. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem hinném, ha felvesznek pl. egy gyűrűt az gusztustalan. nem homofób kommenteket kérek, hanem a kérdésemre választ. köszöntem.
2013. márc. 21. 21:41
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hordok, bár valóban nem lenne rossz, könnyebb lenne ismerkedeni, ha lenne ilyen egyértelmű jel. Én olyat is hallottam, hogy aki ilyen szívárványszínű műanyag karkötőt hord, az meleg, de nem tudom, hogy ennek mennyi a valóságalapja.

(Lefogadom, hogy a homofóbok rögtön jönnek majd azzal, hogy akkor hordjunk rózsaszín háromszöget!)


25/F (meleg)

2013. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én anno azt hallottam hogy bal vagy jobb (már nem tudom :D) melyik fülbe a fülbevaló azt jelenti.
2013. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Lehet tudni a beszédükről is hogy ilyen nyálas meg vékony a hangjuk. Úgy járnak mint egy lány, stb.

Na én megmondom ki a b*zi :D

2013. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nekem is van gaydarom, de én lány vagyok am, csak érdekelt, hogy a fiúknál is van-e vmi ilyesmi:D köszönöm szépen az értelmes válaszokat:)
2013. márc. 21. 21:55
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Na én megmondom ki a b*zi :D"

Abban biztos vagyok, hogy rólam és a legtöbb meleg srácról nem mondanád meg, mert külsőleg semmiben sem különbözünk egy átlagembertől. Csak azért vagy ilyen véleményen, mert nem ismersz személyesen melegeket, pontosabban, nem tudsz róla, hogy ismernél melegeket.

2013. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
HA hordani "mernek" valamit, rögtön jönnek a homofóbok hogy "ne mutogassa magát, hogy képzeli"......
2013. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!