Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kifejezetten telt lánnyal...

Kifejezetten telt lánnyal ismerkednék, valakinek van kedve beszélgetni?

Figyelt kérdés

Igen tudom, van már pár ilyen kérdés... most már nekem is lesz... :)

Tehát telt leányzó valaki?:)


Én bp,25.



2015. jan. 16. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én fiú de, van egy oldal ahol leírja a legjobb társkereső weblapokat. Ott próbálj. Itt nem sok sikered lesz.

[link]

2015. jan. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz... XD
2015. jan. 17. 00:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos itt tényleg kicsi az esély a sikerre. Az ilyen kérdése többségére vagy nem érkezik válasz, vagy csak troll válaszok jönnek. De ettől függetlenül te még sikerrel járhatsz, mivel ha mégis rád ír egy ilyen lány akkor nagy az esélye, hogy budapesti.


Én azért nem írok ki ilyen kérdést, mert esélytelen, hogy környékbeli lánnyal találkozom. Én még velem egykorú pécsi lánnyal sem találkoztam itt :D Távkapcsolatot meg nem akarok többet...


De a lényeg, hogy neked van esélyed. És ha nem itt akkor az utcán simán találsz megfelelő lányt egy akkora városban :D

2015. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Írj, ha gondolod 18 /l
2015. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Írtam.:P
2015. jan. 17. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Na látod kérdező, mégis csak szerencséd lett :D
2015. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3.as

Pécsi vagyok :)

2016. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!