Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Problémás, ha egy prostit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémás, ha egy prostit orálisan kényeztetek?

Figyelt kérdés
A nekem szimpi prostikat ki szoktam nyalni. Igaz, nagyon ritkán járok hozzájuk, éves szinten néhány alkalom. Lehet szerintetek ettől valamilyen bajom? Tudom hogy így is terjedhetnek az STD-k, azon gondolkodom, van-e valamilyen mód hogy ennek a kockázatát csökkentsem?

2015. máj. 21. 17:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze,ne nyalogasd őket.
2015. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Én még meg se dugnám öket nem ám hogy kinyalni...
2015. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
52%
A prostik rendszeresen járnak szűrővizsgálatra, míg pl. a diszkós ribik nem. Így egy prosti kevésbé kockázatos.
2015. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%

ebay-ről lehet rendelni nyelvkotont. 30-as pakk, olyan mint a telefonok kijelzővédő fóliája.

Antibakteriális, sense touch, karcmentes.


Csak rá kell cuppantani a puncogóra, és már mehet is a lefety!


Ha erős ragasztóst veszel, és repülőteres sövénye van a csajnak, akkor egyben epiláltad is.


Keresd ebay-en, Vag-O-Fol néven.

2015. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet, köszönöm a tippet az utolsó hozzászólónak. Imádok nyalni, nem szeretnék lemondani erről az élvezetről:)
2015. máj. 21. 19:07
 6/23 anonim válasza:
55%
Szerezz egy barátnőt és azt nyalogasd!
2015. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ájh ez elégé necces.

Amugy milyen őket nyalni? NEm büdös vagy rosszízűek?

2015. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem. Nagyon finomak:) imádom csinálni olyan lánynak aki nagyon bejön.
2015. máj. 22. 17:47
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Piszkálja a fantáziám hogy milyen kinyalni egy lányt, de ebből a szempontból félek a prostiktól. Valszeg az kavarogna a fejembe, hogy amit érzek szagot, ízt. Az a előző pánciensek a maradéka.
2015. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nagyon élvezetes kinyalni, ők is óvszerrel szexelnek, nem fogod érezni a másik pasit benne. Természetesen minden egyes együttlét előtt lezuhanyoznak.
2015. máj. 23. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!