Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyakori kérdéseken nagyrészt...

A gyakori kérdéseken nagyrészt megkeseredett, saját házuk táján is problémás egyének adnak tanácsokat?

Figyelt kérdés
Rengeteg negatív válasz van, úgy ítélkeznek mintha kötelező lenne, olyan rosszindulatúan mintha náluk is elég nagy probléma lenne és így akarják torpiteni, negatív válaszaikkal.
2015. máj. 19. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok mindent képzelsz a dolgok mögé. Biztosan vannak ilyen emberek is, vannak sima trollok is, de a legtöbb negatív választ kapó kérdés meg is érdemli azokat a válaszokat.
2015. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Unatkozó egyetemista vagyok, aki arról győzködi magát, hogy TANULJON, mert 12 vizsgára nem lesz elég ideje. Sose hallgattam magamra :(
2015. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen, ez a megkeresedett emberek gyűjtőhelye.
2015. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
és rossz helyen tetted fel ezt a kérdést, a feltevésedből (ami szerintem is igaz) kiindulva sajnos előre sejthetőek voltak a válaszok.
2016. nov. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!