Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem vonzódunk már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vonzódunk már egymáshoz szexuálisan? (5 éve együtt)

Figyelt kérdés

Igazából van szex igényem, de úgy érzem a szexet kívánom nem őt.

Persze ez nem jelenti azt, hogy megcsalom/megcsalnám.

Tehát úgy érzem van még libidóm, csak valahogy már nem érdekes számomra szexuálisan, inkább egy "eszköz arra, hogy kielégítsen."

Tudom, hogy ez így durván hangzik, de sajnos jelenleg tényleg így érzem..


Viszont azt gondolom, hogy azért lett így, mert ő még ennyire se érdeklődik... Az utóbbi hetekben (kb. 2 hete) direkt azt vártam mikor jut eszébe kezdeményezni..

Próbáltam rávezetni, de semmi.. Egyszerűen már nem érdekli se a testem, se a velem való szex.


Van aki évek után is begerjed a párja testétől, kinézetétől, csókjától?

Én inkább magát a szexet kívánom, nem őt.. :(

Mitől lehet ez?

Szerintetek hogyan tudnánk ezen javítani?


(Persze ha megkérdezem mi a baj, azt mondja semmi.. Szerintem semmi baj nincs...Se velem, se magával..)


24/N


2015. máj. 22. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Elmúlt, ez van, előbb utóbb kereshetsz mást.
2015. máj. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És más hogy csinálja, hogy sok év után is boldog szexuális életet él?


Én szeretnék családot, egy férfitól.. Elvileg tőle..

Szóval nekem annyira nem mindegy.

2015. máj. 22. 13:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Általában nem a tiniszerelem az életed végéig tartó. Én is pont így jártam. Eltelt 4 év a kapcsolatban, ugyanígy jártam a párommal, aztán félredugott, meg sorolhatnám (voltak egyéb dolgok is) most van más már lassan 5 éve. Nem mondom, hogy 100% életem végéig fog tartani, de most is ugyanúgy szexelünk, mint az elején


Első voltam

2015. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Így van,sajnos mást kell keresned!
2015. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos beleuntatok, fásultatok a kapcsolatba. Én is voltam már így, csak a megszokás tartott össze minket.
2015. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jó, de más kapcsolatnál nem lesz ugyanez 5 év után?

Nehezen tudom elképzelni, hogy nem... :(


Vagy mit kellene tenni másképp hogy ne járjak így?

2015. máj. 22. 19:00
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, és amikor van szex az nagyon jó.
2015. máj. 22. 19:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Változtál testileg?

Hízás, fogyás, rövidre vágatott haj, stb? Szerinted még mindig úgy tetszel neki, mint néhány éve?

2015. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban :-/ Sajnos ez már jobb nem lesz,nálunk hónapok óta tart az állapot ,mi is 5-6 éve vagyunk együtt és ugyanaz a korosztály mint te .

Egyszerűen elmúlt,el kell fogadni . Meg lehet próbálni feldobni a dolgot,nálunk nem megy . Szerintem ahhoz is köze van,hogy szinte még gyerekként jöttünk össze ( igen ,papíron felnőtt voltam 18 évesen,de semmilyen egyéb szempontból nem) és nagyon sokat változtunk mindketten.


Szomorú,de én már kezdem elfogadni és továbblépni. :-/

2015. jún. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és ugyanezektől a dolgoktól félek én is,hogy mással is ugyanez lesz,egyedül maradok stb :S De emiatt nem korrekt együttmaradni,szerintem.
2015. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!