Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Unjátok a sok pasit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Unjátok a sok pasit aki itt sír?

Figyelt kérdés
Azt gondoljátok alaptalan minden vád ami a felszínes nőkről szól? Miért nem regisztráltok be egy tarskeresőbe egy átlagos külsejű pasiként a teszt kedvéért? Írjátok rá egy pár hasonló lányra mint amien ti magatok is vagytok!
2015. máj. 22. 19:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

183 cm vagyok és 21 cm a farkam, kösz!


Inkább az a baj hogy 90 kg vagyok! Van hasam egy kicsi... Nekik meg úgye most az a dívat hogy egy pasi 65 kilós legyen.

2015. máj. 22. 20:36
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem a kinézeteddel van gond, hanem a rinyálásoddal.

Nem minden csaj meg a kinézetre. Mert lehetsz akár 6 csomaggal kockás hasú szépfiú is, de az ilyen szintű rinya miatt nem kezdenék ki veled.

2015. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%

nem az a divat, hogy egy pasi 65 kilós legyen, hanem az, hogy adjon magára. aki el van hízva, az igénytelen hatást kelt, legyen akármekkora farka is. ha még rinyál is mellé, külön bónusz :D

(itt tényleg mindenkinek 20+os farka van, meg nem csúnya, meg intelligens, vicces, kedves, aztán mégsem találnak nőt, és a nőkben van a hiba.. hmm)

2015. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a többi mit hazudik vagy sem! Én nem vagyok tökéletes. Amit mondok az viszont igaz! Voltak lányok akik szerint jóképű vagyok! Azt hozzá kell tennem akkor 78 kg voltam. Szóval tuti benne van a testalkat változás is! Pedig erősebb lettem mondjuk karra,váll,az egész melkass. De hasam nőtt meg a combok.. Hát igen így 25 évesen már nem lehet versenyezni a kisfiúkkal! Főleg úgy hogy világ életemben hatszor többet kellett edzenem mint másnak csak hogy épphogy vállalható legyek a nőknek.
2015. máj. 22. 20:54
 15/18 anonim ***** válasza:
Dr.Lecter amúgy homokos , csak tudjál róla kedves kérdező!
2015. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kit érdekel hogy dr. Lecternek vagy bárki másnak milyen a szexuális orientációja?! Ha valaki homoszexuális vagy biszex akkor már kevesebbet ér a szava, vagy mi van?! És eleve mi köze van a témához?!

Ha nem tudsz érdemben hozzászólni, hallgass.


A kérdésre válaszolva: nem unom. Néha inkább dühít amikor önostoroz, vagy másokat hibáztat.

2015. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
75%
Sajnálom, nem találnék olyan lányt mint amilyen én vagyok. :D
2015. máj. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
igen, unjuk őket.:P
2015. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!