Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok! Nem...

Hosszú hajú lányok! Nem unjátok meg egy idő után a nagyon hosszú hajatokat?

Figyelt kérdés
Lányok! Mindig azt látom, hogy a hosszú hajú hölgyek egy idő után levágatják a hajukat. Miért van ez? Megunjátok, vagy nagyon sok gond van vele?

2014. okt. 5. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
unalmas
2014. okt. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én még nagyon élvezem,hogy egyre hosszabb,mindig rövid volt. Biztos unalmas lesz, de mindig csinálok vele valamit,úgyhogy annak elég kicsi az esélye.


Egyébként sokan miután megnő sajnálják levágni,a hosszú hajú lányok többsége nem szereti a hosszú haját. De ez csak az én tapasztalatom.

2014. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
meguntam - levágattam - megbántam
2014. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem 6 éve totál olyan a hajam, mint ami most van, és újítani kéne, csak ötletem nemigen van :D
2014. okt. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én pl egyáltalán nem, szeretem a hajamat, igaz, minden nap más frizurát alkotok, így szinte sosem teljesen ugyanolyan.

Összesen egyszer rontották el nagyon a hajamat (5 centi helyett sikerült 15 centit vágnia a fodrásznak, ráadásul random helyeken bele is vágott, szóval a manapság trendi fokozatos frizurával szenvedtem 3 évig...), és azóta rájöttem, hogy hiába mondják a hosszú hajra, hogy unalmas, stb, hozzám ez illik.

2014. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem unom meg, tök jól variálható, meg szeretem a hosszú hajat. Amikor túl sokat vágott belőle a fodrász, alig vártam, h visszanőjön.
2014. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én már kezdem unni néha. Főleg, amikor nem nagyon járkálok sehova (mondjuk vizsgaidőszak alatt), itthon ücsörgéshez nem igazán látom értelmét hajszobrászkodni, aztán csak van és mindenhol hajszálakat találok és waaaahh. :D

Egyébként meg elvagyok a hajammal, elég sokféleképp lehet variálni és még tudom, hogy megbánnám, ha levágatnám. De volt, amikor boldoggá tett, hogy megszabadultam úgy 40 centitől és sokáig nem is hiányzott.

Viszont néha hiányzik a rövidebb haj, lényegesen egyszerűbb kezelni, és ennél a hossznál göndöríteni már nem is nagyon tudom, mert kilógja, rövidebb hajnál nem húzza le a súlya.

Egy bizonyos kor után már nem is túl előnyös a seggig érő haj. Sokszor látom azt is, hogy hosszú meg minden és ereklyeként őrzi a csaj, de nem is áll neki jól meg tényleg csak lóg a fején. Jobb esetben idővel rájönnek, hogy lehetne jobb és vágatnak valami jobbat. :D A levágatás másik gyakori oka pedig ha tönkremegy. Rosszul sikerült hajfestés, túl sok formázás, stb. Egy töredezett haj pedig nagyon gáz, legyen rövidebb, de egészséges. Ja meg sokan felhozzák a hajlevágós anyukákat is, sógornőm még megtartotta a loboncát, de azért egy baba mellett nem egyszerű szépen és rendezetten tartani, az ember örül, ha gyorsan meg tudja mosni, nemhogy pakolást rátenni, stb. Ez is jó érv szokott lenni. :D

2014. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az ember megunja ha sokáig ugyanolyan a haja.

Nekem 22 évig volt derékig érő, annál hosszabb is. Nagyon untam már, csak nem mertem levágni valamiért, de végül csak megtettem és rájöttem hogy a vállig érő haj milliószor jobban áll. Mondjuk sokkal többet kell vele babrálni hogy rendesen álljon mindig.

2014. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Én négy dolog miatt vágattam le a hajamat.

1. Már nagyon hosszú volt.

2. Hosszútávon unalmas.

3. Sok gond van vele.

4. Férjem rövid haj párti.


A majdnem fenékig érő hajamat vágattam le teljesen rövidre. Nem bántam meg. Rengeteg minden szól a rövid haj mellett. Szerintem sokan csak divatból hordanak hosszú hajat és felvállalják a vele járó macerát.

2014. okt. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. nov. 8. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!