Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elvesztettem a szüzességem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a szüzességem, az eleje picit fájt de utána már nem, de viszont miért van az hogyha beteszi teljesen tövig akkor olyan mintha a hasamba érezném és ott belül ilyen szúró fájó érzés?

Figyelt kérdés
Főleg ha én vagyok felül és teljesen ráülök és benyomódik a nemi szervembe esküszöm olyan mintha a hasam aljába érezném az ő nemi szervét és ott azon a ponton fáj... Nincs kicsi farka de nem is túlságosan veszett nagy. Olyan 17-18cm kb . De ez miért van? Végig fájt azon a ponton...:( ott a tövénél teljesen. Ez mi? Elfog mullani? Vagy ez miért van? Örökké ilyen maradok?
2015. máj. 23. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy túl hosszú neki és erősen nyomja a méhszájad. Ez mindig így lesz. Ne rakja be tövig.
2015. máj. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelyed izgalmi állapotban sem egy végtelen hosszúságúra nyúlni tudó alagút. Gondolom, tudod, hogy a végén a méhszáj helyezkedik el, teljes behatolásnál a párod pénisze azt nyomja, a méhedet felfelé tolva a hasüregben, ezért érzel fájdalmat, ahogy már az 1. hozzászóló megírta.


Ennél a pénisz méretnél a legtöbb pózban számítani lehet erre, figyeljetek rá oda közösen, hogy ne legyen annyira mély a behatolás, hogy fájdalmat, rosszabb esetben akár vérzéssel járuló méhszáj sérülést okozzon neked.

2015. máj. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elmullani.
2015. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy viszont annyi mint ahogy nekem van csak nekem veszul, azis lehet, hogy csak tagulsz, nekem is mindig ezt csinalja ha tovig bele ulok de nekem olyan mintha szet akkarna szakadni a mehem😄

Nagy gaz nincsen szerintem csak tagulsz😄

2017. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!