Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már ilyen lánnyal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

A barátnőm egyszerűen nem képes hüvelyi orgazmusra. Bármilyen jól is megdugom egyszerűen nem... :(

Azt mondja, hogy nagyon jó neki, amit csinálok de ő nem tud úgy elélvezni. Ezt én kicsit személyes kudarcként élem meg. :( Pedig jó vagyok lepedőakrobatikából...

Csikóból bárhogy elélveztetem, de máshogy nem megy.

Ő az első nő az életemben. Rosszul érzem magam a dolgok miatt. :(

22/F


2015. máj. 23. 19:42
 1/10 A kérdező kommentje:

*Csiklóból

Sorry!

2015. máj. 23. 19:43
 2/10 anonim ***** válasza:
Van olyan, aki egész életében nem éli át, mert fizikailag képtelen rá.
2015. máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Különböző statisztikák szerint a nők 25-40 %-a soha nem él át hüvelyi orgazmust.


Nem kéne emiatt rosszul érezned magad, és kudarcnak megélned, és ugyanúgy nem szabadna a barátnőddel azt éreztetned, hogy ettől hiányérzeted van, vagy az ő "hiányosságának", kudarcának beállítani.


Az is lehet, hogy valamikor, akár évek múlva egyszer csak megtörténik. Erre is nagyobb esélyetek van akkor, ha nem görcsölsz rá, és elfogadod, hogy örömteli és teljes neki is, neked is így a szexuális életetek.

2015. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem teszem szóvá negatívan, és nem is éreztetem vele. De azért egy alapos dugás után azért hiányzik az a mennyekben járok éppen arcifejezés...

Elélvezek én, majd őt is kézzel. De ez nem ugyan az... :(

Nem érzem teljesnek a dolgot, főleg úgy hogy ő csiklóból csak egyszer képes elmenni, utána meg iszonyat érzékeny neki sokáig... Pár percre még el is húzódik tőlem ilyen picit megutáltalak , mert nézd mit tettél elem alapon. :D De utána már visszabújik. De nincs több menet, pedig én még nagyon is bírnám. Ő meg nem. :(

2015. máj. 23. 20:14
 5/10 opened paradise ***** válasza:

"Pedig jó vagyok lepedőakrobatikából..."

"Ő az első nő az életemben"


Minden támadás nélkül,de ezt így akkor,hogy?

2015. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tegnap jöttem vele össze...
2015. máj. 23. 22:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is ezen akadtam fennt. Oké, nem tegnap, de azóta se sikerült orgazmusra "késztetned". Nem azt mondom, hogy muszáj több nővel lenni a tapasztalathoz, meg a jó szexhez, de nem tudom, mi alapján állítod ezt magadról. Merthogy nem nagyon kaphattál ilyen visszajelzést.

Amúgy én 2 emberrel mentem el összesen hüvelyileg, ettől függetlenül van más is, akivel kifejezetten jó volt. Ilyenek vagyunk, mi nők, szokj hozzá.

2015. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A visszejelzésekből, amiket látok rajta. Amikor önfeledten mosolyog, és élvezi azt, amit csinálok. A rezgések, amiket csinál, a gyönyörtől való remegés hasonlók... Meg egy kevésbé biztos forrásból: Megkérdeztem, hogy neki milyen. Meg mindig megkérdezem, hogy neki milyen volt. Esetleg mit szeretne és hogyan, hogy jobb legyen... Azért ondom ezt kevésbé biztosnak, mert eddigi tapasztalataim szerint nem minden nő azt mondja, amit ténylegesen is gondol. Inkább a saját szememre és megérzéseimre hagyatkozom. Azok meg nem hazudnak. De szerintem ő sem! Ilyet nem lehet szinlelni, ami ingerből jön...
2015. máj. 24. 10:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem gond. Nekem is van ilyen lányként. Nekem a hüvelybemenetem és a környéke nagyon érzékeny. Úgy simán elmegyek, ha csak izgatja a péniszével.
2015. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A barátnőm egyszerűen nem képes hüvelyi orgazmusra."


Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a barátnődnek (még) nem volt hüvelyi orgazmusa.


Mielőtt esetleg félreértenéd, mindenfajta kritikai felhang nélkül írtam. Ha annyira vágysz rá, hogy szeretkezés közben legyen orgazmusa, ne utána, amikor máshogy kényezteted, akkor megpróbálhatnád, hogy közben simogatod a csiklóját, amire elég sok pózban van lehetőség.

2015. máj. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!