Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan reagalnatok, ha mikozbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagalnatok, ha mikozben dolgoztok a parotok kuld szexi fotot, es a kollegak eszre veszik?

Figyelt kérdés
buszkek lennetek, es mutogatnatok, vagy irnatok a baratnotoknek, hogy nem vagytok egyedul, ne irjon... frisss kapcsolat
2015. máj. 24. 23:56
 1/4 RRR ***** válasza:

nem mutatnám

de nem is tiltanám


azért olyat küldj ami nem ciki,ha még is egy vadidegen megnézi

2015. máj. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Munka közben én nem szoktam bekapcsolva tartani a telefonom.

Egyébként a párkapcsolatom a magánügyem, nem mutogatnám a mukahelyemen a képet, ahogy a leginkább családos emberek sem mutogatják a feleségükről a képet ott.

2015. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én baromi büszke vagyok a páromra, nagyon csinos nő. Nem csak szerintem, mások szerint is.


Én is irodai munkát végzek és ő is. Ő persze mérföldekkel jobban néz ki a "titkárnős" szerelésében. :D

Volt már rá példa, hogy küldött nekem képet ( kicsit kompromitálóbbat) amit a mellettem ülő kollégám meglátott. Nem mutogattam, a kollégám sem mondott semmit csak mosolygott egyet.


Nem mutogatnám, de ha valaki észrevenné azért nem vágnék eret magamon :D


32/ F

2015. máj. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mig iskolas voltam addig meno volt villogni ilyenekkel.


Kesobb mar diszkretebbeke valunk.


Az utobbi 10 evben egyszer mutatott egy kepet span hogy tolja hatulrol. De gyerekkori barat.


Munkahelyen ez ritkan fog elofordulni. Pl egy munkatarsam sincs meg fb -ra se felveve. Ott mar arra is figyelni kell hogy mit gondolnak rolad az emberek

ha ilyeneket mutogatnal, nem biztos hogy jo fenyben tunnel fel

2015. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!