Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan szexpózok amikhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan szexpózok amikhez feltétlenül szükséges egy bizonyos hossz, különben nem jön össze?

Figyelt kérdés
Mondanátok ilyeneket,saját tapasztalatra építve.

2015. máj. 25. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk az ha a lánya hasán fekszi és úgy teszi be a fiú.
2015. máj. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pl ha nagyon nagyon molett a csaj és a férfi is akkor elég nehéz hátulról
2015. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindgyiknél van egy beugró méret - ez nagyjából 12 centi. Esetleg 10... De akkor már "trükkök százai"... Azalatt inkább menjetek moziba.
2015. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha mindketten állnak, azt sem lehet rövidebb farokkal, szerintem oldalról is trükkösebb...


Viszont a kutyapózt nem értettem... Hátulról bármekkorával könnyű szerintem... (Mi ducik vagyunk, de hátulról a legjobb, úgy igazán mélyen be tudja rakni...)

2015. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!