Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lassan mar 4 eve folyamatosan...

Lassan mar 4 eve folyamatosan faj a fejem. Az orvosok semmit nem mondanak csak annyit, hogy biztos migren . Tobbi lent?

Figyelt kérdés

nem hinnem hogy migren lenne ,mert allando fajdalommal jar ez az egesz.. csak mar ugymond hozzaszoktam hogy faj a fejem ,viszont neha annyira faj hogy felkelni nem tudok az agybol.. sose kaptam ra semmit , de allandoan orvoshoz jartunk vele .. semmi .

mostmar fel eve itt elek nemetorszagban .. erdemes lenne itt is utana nezni a dolgoknak?? akivel tortent esetleg ilyen vagy meg mindig ettol szenved azok irjanak nyugodtan valami tapasztalatot. esetleg valami 'gyogymodot' .. a gyogyszerek nem segitenek ! elore is koszonom



2015. jan. 3. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy cluster fejfájásod van? Mert nekem az van, bár az igaz, hogy magamtól jöttem erre rá. Sokféle vizsgálaton voltam, és minden negatív. Végül a gyógymódom: a cickafarkfű tea. :)

Milyen vizsgálatokon estél át? A koponyádon belül is vizsgálódtak? Daganat, egyéb elváltozás kizárva?

2015. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egy ismerősömnek volt állandó fejfájása. őt még ct-re is küldték, de ott se találtak semmit. a végén az lett, hogy pszichés eredetű volt a fájdalom. amikor megoldódott a problémája a fájdalom is megszűnt.
2015. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én tíz évig élem quarelinen, mire rájöttem, hogy napi fél liter folyadékot sem fogyasztok. Átálltam a napi másfél literre (megvallom, még mai napig is küszködök ezzel, mert ez nekem rengeteg!) és azóta nem fáj.
2015. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

csak kulso vizsgalatokon voltam .. gondoltam mar en is a daganatra es a tobbire .. eleg sok tunet utalhatna ra , de azt mondtak ,hogy hulye vagyok.. hat jo.. igazabol mit takar az a fejfajas amirol irtal ? #1 valaszolo!


haaat nekem is volt rola szo ,hogy lehet pszihes alapu.. de a pszihes gondjaim kb 2 eve kezdodtek , mar elotte is fajt vegig .. fogalmam sincs mi lehet ..

2015. jan. 3. 18:12
 5/11 A kérdező kommentje:
hat az ivas nekem sem az erossegem .. egyszeruen nem vagyok szomjas .. de amennyit tudok iszok :/ de napi 2 liter (amit elvileg kene ) az rengeteg .. van amikor egy nap megiszok 1 litert masnap felet es van amikor reggel iszok egy pohar vizet es ennyi a napi adag viz :/
2015. jan. 3. 18:14
 6/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok:

bizony a vízivás nálam is nagymértékben segített, bár én is ellennék egy pohár vízen egész nap. Nekem az segített, hogy ahogy egészet üt az óra, egy pohár vizet megiszok. Egyébként gondold csak el, az emberi test több, mint 70 %-a víz!!!! Ha nem iszol eleget, akkor csak szenved a veséd!!!

A cluster fejfájásról, és úgy általában a fejfájásról:

[link]

2015. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A fejfájásnak rengeteg oka lehet, de egy általános laborvizsgálat mindenképpen kell az elsődleges tájékozódáshoz. Ha ennek nem mentél utána alaposan és már 4 éve tart, akkor talán nem olyan súlyos a dolog, ha ezzel "jól elvagy" és ezek szerint nem is befolyásolja olyan nagyon az életminőségedet (hisz akkor már csak fény derült volna a problémára).
2015. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja, és nekem talán a legenyhébb típus volt, és az utolsó két hetes roham után jöttem rá erre. Nekem mindig két hétig tartott, és mindig alvás után a REM fázisban "támadt". Semmi, de semmi nem használt, úgy szenvedtem, hogy az hihetetlen. Azóta szűntek meg teljesen, mióta tanyára költöztünk :) Egész nap aktív vagyok fizikailag, magyarul reggeltől estig munka van.

1. voltam.

2015. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#1 koszonom! sokat segitettel!:) es mindenkinek koszonom!

utolso : nagyon sokszor voltam vervetelen .. de az orvosom mindig mondta ,hogy nincs baj..es sokszor hianyoznom kellett az iskolabol amib az lett ,hogy evet ismeteltem anno. nagyon sok dologban befolyasol.. pl mindennapi tanulas es itthoni tevekenysegek :/ csak ugy voltunk vele ,hogy ha nincs nagy baj a verkepek szerint akkor egyenlore nem olyan fontos , de mostanaban ujra sokszor faj a fejem es nagyon erosen. hanyingertol kezdve a sirasig elvisz a fejfajasom ,pedig nem vagyok siros es eleg nagy a fajdalom kuszobom :/

2015. jan. 3. 18:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg MR-re eljutni. Ha nem írja fel egy doki, kérj beutalüt másikhoz, vagy tovább. Azért egy ilyen fájdalom nagyon lerontja a életminőséget. A dokik könnyen vágják rá, hogy "á, ez semmi". Ha nem találnak semmit, akkor ok., legalább tudod, hogy pszichés eredetűés akkor eltudsz indulni azon a vonalon.
2015. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!