Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, ha párkapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ha párkapcsolatban vagytok akkor hagynátok, hogy egy chippandale fiú ilyeneket tegyen veletek? Férfiak, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

- a kezetekbe nyomja a farkát

- megcsapkodja az arcotokat a farkával

- belenyomja a farkát a dekoltázsotokba

- hozzádörgöli a meztelen farkát a testetekhez

- megpróbál arra kényszeríteni hogy puszit adjatok a farkára

- lefektet titeket a földre és rátok ül meztelenül, úgy hogy a farka rálóg az arcotokra

- "dry humping" (úgy tesz mintha szexelne veletek, de a farkának "csapásai" a ruhával fedett ágyékotokat/feneketek éri)

- lesmárol

- markolássza, nyalogatja, csókolgatja a melleteket

- simogatja, nyalogatja, ujjazza a puncitokat

Mennyire ellenkeznétek? Ha hagynátok akkor csodálkoznátok ha a pasitok megharagudna, esetleg szakítana is?

Férfiak, ha azt látnátok, hogy a csajotokkal ilyet akar tenni a vetkőzős fiú akkor tennétek ellene? Ha a csajotok hagyná, sőt akár élvezné is ezeket azt megcsalásnak tartanátok?

És mindkét nemtől kérdezném, hogy van olyan a felsoroltak közül ami szerintetek nem lépi át a szexuális zaklatás illetve tűrés esetén a megcsalás határát?



2015. máj. 25. 18:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nö vagyok. Ha táncolna nekem igy egy férfi (tegyük fel leánybucsun) jokat kacarásznék rajta esetleg lennék olyan "buja" hogy a fenekére csapok egyet. DE! Ezt ugyan ugy elviselném a páromnak is ha ö ezt egy sztriptizes csajjal tenné. De ennyi! Az hogy nyalogatja egy nö mellét a táncos az már elöjáték. Szoval nem nem és nem! Táncolni táncolhat nekem meg rázhatja magát de a farkát ne tolja a képembe. És forditott helyzetben is a csaj ne tolja a barátom képébe a tögyeit vagy a nuncusát. :)

21l

2015. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!