Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha majd megöl a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha majd megöl a kíváncsiság, de nincs kivel?

Figyelt kérdés
Nem csak azért akarom, hogy túlessek rajta. Kíváncsi is vagyok, sokszor rámjön, hogy de jó lenne, de nincs barátom, és még szűz vagyok, és egyéjszakás kalanddal nem szívesen kezdeném. Szexkapcsolatban talán. Persze igazából komoly kapcsolatra vágyom, de úgy tűnik, hogy egy ideig még nem fog összejönni.
2015. máj. 27. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd most biztos lesz rá sok privi jelentkező :D
2015. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy? El is hiszem, hogy érdekel, minden fiatalt érdekel, pláne ha még nem volt része benne. Hidd el, utána még jobban fog érdekelni:) Ugyan még nem vettem el senki szüzességét, kérdezz nyugodtan, válaszolok minden kérdésedre. 35/F
2015. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

beszélgess ismerkedj, és akkor találhatsz rá partnert aki neked is tetszik...

de nekem is írhatsz ;)

2015. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy te ösztönlény, tudsz te uralkodni magadon. Szerintem többet érsz te annál, minthogy egyéjszakás kalandban veszítsd el....egyszer veszíti el valaki.
2015. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, szexkapcsolatban * Ugyanúgy egy idegennel veszíted el, csak többször dugsz vele. Semmivel nem jobb.
2015. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
milyen testű férfit szeretnél? hátha összeillünk ízlés alapján
2015. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Persze, nem teljesen idegennel gondoltam, hanem úgy, hogy közben azért ismerem is valamennyire, ha nem jön össze komoly kapcsolat.

Olyan "barátság extrákkal", csak nem akartam így írni, mert tudom, hogy a legtöbben utálják a kifejezést.

2015. máj. 28. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!