Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti ismerkednétek egy tőletek...

Ti ismerkednétek egy tőletek távolabb élő emberrel, ha bejön nektek az illető?

Figyelt kérdés
Ti hogy gondoljátok az ilyen kapcsolatot? Van értelme, egy távolabb élő emberrel ismerkedni? :)

2014. ápr. 22. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szándékozik egyikünk sem közelebb költözni, akkor nincs.
2014. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem van ilyen "kapcsolatom", igazából barátság, már több mint 3 éve tart, sosem találkoztunk még(nyáron fogunk)! ellenkező neműek vagyunk, de attól függetlenül, hogy szimpatikus a másik, a környezetünkben keresünk magunknak társat. 18/l
2014. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én belegabalyodtam egy ilyen kapcsolatba, egyikünk külföldön él, dolgozik, másikunk mo-on. Azt hittük müködik, de sajnos nem és nehéz ezt megmondani a másik félnek, de lehet mind a ketten igy érezzük, de egyikünk se akarja megbántani a másikat és ez lelkileg elég nehéz,nagyon megvisel, soha többet ebbe nem mennék bele.
2014. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csak akkor ha van esély rá, hogy közelebb kerüljön a két fél egymáshoz
2014. ápr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, kivéve ha tudom, hogy max. pár hét múlva valamelyikünk közelebb fog költözni a másikhoz.
2014. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Tekintve, hogy el akarok ebből a porfészekből húzni, igen. Legalább lenne konkrét cél meg motiváció. (Persze, tudom, költözni ne olyan könnyű, munkát is kell találni, etc.)
2014. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En 200-300 kmes tavolsagra gondolok. Akkor ugy is felejto szerintetek?
2014. ápr. 22. 22:57
 8/10 anonim ***** válasza:

ha nagyon bejön és azért találkozni is tudnánk, csak nem olyan gyakran, akkor adnék a dolognak egy esélyt

de ismeretlennel, akiről tudom hogy ennyire messze lakik, inkább nem

2014. ápr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7- az nekem nem távolság én 2-3000 km-es távolságra gondoltam, vagy 10.000-re.. Nekem az a pár száz km semmi nem lenne, olyan távolságról lehet ismerkedni és találkozgatni.
2014. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tibohr ***** válasza:
lazán meglehet oldani , legjobb barátom nője 240 kmre lakik tőle , nem egy leányálom a dolog , de kilehet bírni míg jobb lehetőség nem kínállkozik :)
2014. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!