Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szexre kellek neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexre kellek neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, kb. 1 hónapja ismerkedünk, találkozgatunk. Nagyon jó minden, vonzódunk egymáshoz és mindig jókat nevetünk, beszélgetünk, de néha megfordul a fejemben, hogy csak a szexre kellek neki.

Sokszor mondja, hogy mennyire szép vagyok és "nagyon jó a testem", egyszer már együtt is aludtunk, de én előre leszögeztem, hogy nem fog történni semmi, ezzel a feltétellel aludtunk együtt.

Amit még tudni lehet, hogy másfél hónapja szakítottak a barátnőjével és egyébként nem végez önkielégítést soha, ezalatt az idő alatt egyszer csinálta magának.

Említettem neki, hogy úgy érzem csak erre kellek, de azt mondta ez abszolút nincs így, csak ugye régen volt együtt lánnyal. Én ezt meg is értem teljesen, de miért nem könnyít magán? Türelmes és nem zavarja, hogy várnia kell, de azt mondta higgyem el, hogy ha itt lesz az idő és megtörténik, utána lenyugszik és nem fogom ezt érezni, mert ez nincs így.

Nektek mi a véleményetek erről?



2015. máj. 28. 13:14
 1/8 Umaku ***** válasza:
100%
Nem feküdtetek le és csak a szexre jellesz neki. Ahaaaa es ez honnan jött? :D
2015. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
arra nekem is kellenél :P
2015. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Még nem feküdtünk le, de attól még lehet ez a célja, onnan jött. :D


2.-es. Miért? Lehet egy 120 kg-s 130 cm-s nőci vagyok. :D

2015. máj. 28. 13:50
 4/8 Umaku ***** válasza:
Több mint 1-honapig kitaetana h aztan megdugjon? Szerintem többről van szó föleg mert türelmes :)
2015. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:) Óó, köszönöm a választ, ez megnyugtató számomra. :)
2015. máj. 28. 14:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a francért játszod az elérhetetlent?
2015. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert túl sokszor éreztem azt, hogy csak meg akarnak dugni a pasik. :( Sajnos ez a tapasztalat elég ahhoz, hogy kicsit óvatosabb legyek és "játsszam az elérhetetlent". :)
2015. máj. 29. 11:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak megdugni akarnak, akkor nyilván mást nem tudsz nyújtani, vagyis a te hibád. Mellesleg sokan csinálnak presztízs kérdést a dugásból. Hiába adsz határidőt, így is úgy is neg leszel dugva. Persze közben másoknak is beakaszt.
2015. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!