Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexre kellek neki?

Figyelt kérdés

Van egy velem egyidős srác. Régóta ismerjük egymást, és kb. egy hónapja elkezdtünk kavarni. Kezd úgy kinézni, hogy valami komolyabb is lehet belőle. Viszont eddig még nem feküdtünk le. (Sokszor elkövettem azt a hibat, hogy rövid idő után odaadtam magam egy fiúnak és most nem akartam). Eddig ő tök rendben kezelte ezt, azt mondta, majd akkor, ha készen állok rá, és nem csak úgy tekintek a dologra, hogy na mi akkor kúrópajtik lennénk. Viszont kb. egy hete megváltozott. Csak a szexen jár az agya, és ezt mindig a tudtomra adja, amint alkalma van rá, bepróbálkozik, folyton erről beszél, és ez kezd nyomasztani. Kezdetben még imponált is, hogy biztos úgy érzi, hogy ebből lehet komolyabb is, és így szeretné feltenni a pontot az i-re, de most néha kezdem úgy érezni, hogy csak egy célja van, hogy ágyba vigyen, és ennyi. Össze vagyok zavarodva, és nem tudom, mi lenne a helyes lépés..ti mit gondoltok?

17L


2015. márc. 18. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Lehetséges. De ha ennyi idősen SOKSZOR elkövetted azt a hibát hogy RÖVID idö alatt odaadtad magad,akkor nekem is csak arra kellenél;)
2015. márc. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy vagytok, de mindenképp próbáld vele megbeszélni. Lehet, hogy csak simán félreértitek egymást :)
2015. márc. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A probléma felfogásodban van.....

Sok fiatal Nő meg van róla győződve, hogy valamiféle kegyet gyakorol akkor, ha lefekszik a pasijával....ez óriási hiba. Egy normális kapcsolatban mind2 fél részéről kialakul a szexuális vonzalom és vágynak egymásra, majd jóesetben kölcsönös kezdeményezésre történik az együttlét mert mind2 kívánják egymást.....és nem azért, mert az egyik fél folyton szorgalmazza és miatta belemegyünk.

Ha amiatt aggódsz, hogy csak "arra kellesz" neki, akkor el kell keserítselek... ezt nem tudod kivédeni, de ha sokáig kelleted magad és ezzel túl magas piedesztálra emel téged, akkor majdnem biztos, hogy kiábrándultság lesz a vége....és pont amiatt fog otthagyni!!!

37F

2015. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a sráctól függ, és ezt nem láthatod előre sajnos...Egyszer az első randin lefeküdtem a sráccal, és utána sokáig együtt voltunk, nem csak ennyit akart tőlem. Viszont volt olyan, hogy lefeküdtem egy sráccal több, mint egy év haverság után, és lelécelt azonnal utána... Szerintem feküdj le vele, és majd kiderül. :)
2015. márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!