Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs kedvem sem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs kedvem sem a szexhez, sem az önkielégítéshez? 19/f

Figyelt kérdés

Szóval az utóbbi párhónapban nem igen van kedvem ezekhez a dolgokhoz... Pedig nem untam rá a barátnőmre, mégis max. heti 2x "hagyom magam", akkor is inkább az ő élvezetéért. Szerintem már kezd elege lenni belőlem ezen a téren :/ Utoljára kb. 3 hónapja maszturbáltam, pedig azelőtt min. napi 1x csináltam... De egyébként nem csak szexuális téren vagyok mostanában ilyen, elég gyakran úgy vagyok, hogy semmihez sincsen kedvem.

Ezek a dolgok miért lehetnek? Lehet köze ahhoz, hogy mostanában nagyon sokat tanulok, dolgozok? Bár pl. vizsgák terén sem túl fényes a helyzet.


Mit tehetnék, hogy múljon ez az állapot?


A válaszokat előre is köszönöm! 19/f


2015. máj. 28. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Túlhajtod magad, és fáradt vagy, ez is lehet egy ok.

Vagy az, hogy eltávolodtatok egymástól a barátnőddel, vagy épp csak mással foglalod le magadat (pl. vizsgák)

A vizsgaidőszak egyszer véget ér, és közben is biztos lesznek lazább napok, akkor próbálj vmi olyat csinálni, ami felszabadít, segít kiengedni a gőzt. Ha pedig már úgy érzed, újra van kedved - bármihez - akkor vidd el barátnődet vacsizni, vagy nézzetek meg egy naplementét, vagy kiránduljatok, üljetek be valahová (nem tudom milyen fajta pár vagytok), és hangolódjatok kicsit egymásra. Érzelmileg és testileg is.

Hullámvölgyek jönnek - mennek, de ha akarsz változtatni a helyzeten, akkor sikerül is. Csak legyél kreatív ;)

2015. máj. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2015. máj. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!