Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti is megfigyeltétek már,...

Ti is megfigyeltétek már, hogy a csajok szemében szinte minden fiú csúnya? Mi ennek az oka, miért csúnyáznak le amúgy tök átlagos kinézetű fiúkat is?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 09:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Mert megtehetik!
2015. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom, mert nem tetszenek nekik.

Aki a te ízlésed szerint átlagos az lehet más szerint csúnya, vagy éppen szép.

2015. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Inkább nem írom le, mert a sok önérzetében sértett nő azonnal a virtuális torkomnak esne, ahhoz meg még korán van, hogy szétalázzak bárkit is egy vita keretein belül.
2015. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Ez nem igy mukodik.... A lanyoknak alapbol nem a szepseg a fontos,hanem hogy:1)Legyen magabiztos! 2)Adja onmagat! 3)Legyen stilusa! Meg egy kis humor is elfer mellette de az elso harom a fontos.Van,akire raneznek es alapbol elegans,jokepu,magabiztos..Na ok tetszenek nekik.En imadok oltozkodni,meg kinezetre is meg vagyok magammal elegedve,spprt miatt az izomzatom is megvan szoval altalaban szeretnek.:D ellenben van egy haverom aki full jokepu mindenki szerint,meg gazdag is,de egy noje sincs,mert visszahuzodo romantikus stb... De van olyan is aki laza,flegma,kicsit hajas fogszabalyzos.Azthinned h tokre nem birjak,de o volt az elso aki lefekudj valakivel a haverok kozul..:D szoval alj le a sirankozassal,kezd el oltozkodni,beloni a serot es irany csajozni!💪🏼😁
2015. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az en baratnom is sok mindenkit lecsunyaz, mondom is neki mindig h ne csunyazzon mar le mindenkit mert mar engem is zavar, pedig en is lany vagyok. En meg senkit nem csunyazok le szinte mert mindenkiben ink azt nezem h szep a szaja vagy a szeme. Csak ha vki igenytelenul nez ki azt.
2015. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
igazad van! mert el van szállva az egójuk egyrészt másrészt a média kimosta az agyukat azt a keveset! mert még az átlagos vagy kicsit ronda nők is az álom pasit keresik ! én azt mondom mindenki elégedjen meg olyanal ami jut!
2015. ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy szűz vagyok... Csak már baromira bosszantó, hogy folyton vadászok és alig találok csajt, akinek az esete lennék, szinte mind fikáz, hogy ronda vagyok.
2015. ápr. 19. 10:19
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Engem minden nő marha szépnek tart.
2015. ápr. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Bár már nem vagyok a fiatal csaj kategória, de régen is voltak helyes pasik és most is vannak!

Szóval fogalmam sincs, hogy miről beszélsz.:)

27N

2015. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

Pontosan.Hogy miért?Mert nekik semmi nem jó igazából,ők maguk sem tudják mit akarnak...

Tudod ez olyan,mint mikor a cigányok beléd akarnak kötni,és mindig találnak valami okot rá,ha piros a pólód azért,ha nem akkor meg azért kezdenek el kötekedni. :)

Ez pont ugyanilyen.

2015. ápr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!