Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Titeket zavar, ha szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha szex közben a lány a csiklóját izgatja?

Figyelt kérdés
Még hüvegyi orgazmusom soha nem volt, ezért, hogy elélvezzek a csiklómat ingerelnem kell. Többször előfordult már, h odanyúlok, erre a pasi eltolja a kezem, és átveszi, de csak nagyon kicsi időre és ez többször is lejátszódik egymás után, viszont egy idő után már kellemetlennek érzem, hogy eltol, ezért nem nyúlok oda többet.

2015. máj. 29. 00:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szexinek találom, ha a párom izgatja magát, amíg benne vagyok...szeretem nézni, és mégjobban felizgat. 38/F
2015. máj. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Velem is ez szokott lenni, én is kíváncsi lennék válaszokra. De nem értem amúgy, nem baj az, hogy nem jut észbe ilyen menet közben, de ha jelez a nő és eltolja a kezét, akkor már miért nem csinálja kicsit tovább.

Persze, ha mi a huzavonával megállunk már fintorognak. :)

2015. máj. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Én az égegyadtavilágon bármit képes vagyok megtenni azért, hogy a másikat kielégítsem. Mert ugye a szex egymás kielégítése.


De nekem nem ok, hogy én nem tudom kielégíteni a másikat, csak ő magát. Ha nem megy el máshogy, akkor szóljon kitalálunk valamit, ha kell én ingerelem, de nekem ez nem oké.


Nem zavarom el meg ilyenek... csak.. szerintem nem korrekt. És valahol talán sért is.

2015. máj. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Imádom:) Főleg ha a popsiját is izgatja, de az ritka sajnos:)
2015. máj. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem zavarna, inkább felizgatna. ettől függetlenül is szívesen ingerlem a csiklóját is közben, ha tudom hogy tényleg igényli és így is szeretne elmenni, de az se lenne egyáltalán baj ha ő simogatná magát közben, és ezzel engem is még jobban felizgatna. tisztában kell lenni azzal hogy hüvelyi orgazmusra kevés nő képes, és van aki igényli közben is a csikló izgatást. nem szabadna ebből hiúsági kérdést csinálni a fiúknak.

36f

2015. máj. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#5-ös nagyon jól irja a végén!

Hála Isten nálunk ez nem gond. Van hogy a kedvesem kéri!

(megjegyzem ő is szokta nekem csinálni)

2015. máj. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Olyanokat fogtál ki akik inkább a villanyszereléshez értenek mint a szexhez
2015. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem, izgat inkább!
2015. máj. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fúj undoritó
2015. máj. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Engemet izgat :) ha olyet tesz

Nem e keresel partnert? akit nem zavar,,,,vagy akar nyelvel is izgatni tud? 27/F

2015. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!