Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férjem megcsalt és többször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsalt és többször is meg akarja tenni. Szerintetek volt oka rá?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt, kb. 3 évig jó volt a szex kettőnk között, de aztán összeköltöztünk, egyre kevésbé érdekelt már a szex, de nem hanyagoltam el. Egy héten 2-szer szexelünk és nem olyan szenvedélyes már az együttlét, viszont az orális szex az nagyon jól működik. Azt mondja, abban világbajnok vagyok. Elismerem, hogy többre vágyik és tudom, hogy én már nem fogom annyira kívánni a szexet mint az elején. De ez ok lehet arra szerintetek, hogy megcsaljon? Én soha nem tennék ilyet vele!
2015. máj. 30. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Én már kiraktam volna.
2015. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem maximálisan megérdemelted és a te hibád. Mit képzeltél, egy egészséges férfi majd lemond a szexről, amiről azt hiszed, higy valami jutalomfalarka? Mi az, hogy nem érdekel téged annyira? Gondolom úgy csinálod, mintha a figadat húznák. És akkor még a heti kettőnek is örüljön már? Ostoba frigid szerencsétlen. Ha van egy kus eaze, otthagy a francba.
2015. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy 7 év után csökken a szenvedély. Este beestek munka után az ágyba, gondolom gyerek is van. A heti 2 teljesen normális, de ha ő nem így gondolja, akkor megpróbálhatta volna felpörgetni valamivel a nemi életeteket. Ilyenkor nem az a megoldás, hogy félrelép. Bárkivel jönne össze, 7 év után ugyanilyen lenne a dolog.

Viszont ha nincs gyereketek, én nem próbálnám megmenteni ezt a kapcsolatot, ha így viszonyul hozzád, nem sok jót várhatsz a jövőben.

2015. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy miért nem dobod már ki a francba ezek után? Ne hagyd, hogy földbe tiporja az önbecsülésedet!
2015. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"akkor megpróbálhatta volna felpörgetni valamivel a nemi életetek"


Természetesen ez is a férfi dolga.

2015. máj. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy a férfi dolga. Ha a nőnek nincs kedve a szexhez, akkor csinálni kell hozzá. Persze egy nő még 50 évesen 3 gyerek után is legyen szexbomba, különben egy tehén. Nem sok pasit láttam, aki mondjuk eljárna edzeni vagy fogyókúrázni 40 évesen. Aztán nem kell csodálkozni, hogy a feleségnek nem nagy kedve van az elhízott, eltunyult férjével minden nap szexelni.
2015. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi van utolsó téged is lecserélték egy fiatalabbra? A szex két emberes játszma. Rohadt idegesítő és kiábrándító ha folyton csak az egyik fél próbálkozik, a másik meg sz..rik rá. Sok nő pedig azt hiszi, hogy a házastársi kötelezettség rá nem vonatkozik. Bezzeg követelőzbi azt tudnak. Persze ha a pasijának igényei vannak, akkor verje ki magának. Ja és sok nő a külsejére a legbüszkébb és az egyetlen értéke ami be tud adni a közösbe miközben a férfi rendelkezzen egzisztenciával meg mindennel. Tehát a minimum, hogy 50 évesen is bombaformában van.
2015. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, nem, nem dobtak. De minden nap sportolok, és igen, elég jól nézek ki. A férjem ellenben nem csinál a világon semmit. Jó, szerencsés testalkat, nem hízik el. De benne fel sem merül, hogy esetleg én is jobban felizgulnék, ha izmosabb lenne, vagy ilyesmi? Nem mellesleg jobban is keresek, mint ő, szóval eléggé melléfogtál.

Mi is heti 2-3 alkalommal szexelünk, és 40 évesen 3 gyerek után, szerintem ez nem is rossz teljesítmény. Persze ha rajta múlna lenne minden nap. De ha emiatt elhagy, akkor egy sz-emét g-örény, csak azt tudom mondani.

Szóval nem kell annyira büszkének lenni a nagy egzisztenciára, egy nőre egy kapcsolatban sokkal több dolog hárul, gyerekszülés, gyereknevelés, háztartás, járj el dolgozni, meg még nézz is ki jól.

Ne értsetek félre, én nem vagyok férfigyűlölő, de ilyenkor azért kiakadok.

2015. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nem mellesleg jobban is keresek, mint ő, szóval eléggé melléfogtál."


Messziről jött ember azt mond, amit akar.


" egy nőre egy kapcsolatban sokkal több dolog hárul, gyerekszülés, gyereknevelés, háztartás, járj el dolgozni, meg még nézz is ki jól."


Már megint ez a tetves gyerekszülés. Úgy csinálnak egyesek mintha getente szülnének, holott életük során max 2-3 alkalommal teszik. A másik, a gyereknevelés. Mintha a férfi egyáltalán nem venne benne. A háztartás ugyanez a kategória. Hát igen, dolgozni sajnos muszáj, hacsak nem ti nyertétek szombaton az ötmilliárdot. Jól kinézés szintén. Gondolom ezt te is elvárod a férjedtől. Akkor meg?

2015. jún. 2. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!