Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt? Akkor többször is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt? Akkor többször is megfog?

Figyelt kérdés
Barátnőm osztálykiránduláson smárolt egy osztálytársával mert elég sokat ivott mindenki,de szerintem a pia nem ok rá,mert én részegen is szeretem őt.Bár tudom hogy milyen,mert hallottam hogy 1deci fütyülőstől smárolt 4 fiúval is egy este folyamán.Nyáron megy egy hétre Siófokra az osztályával és már előre félek.A megcsalás novemberben volt,de csak decemberben mondta el.Én azóta próbálom elfelejteni,de nem tudok már úgy bízni benne mint elötte.Szerintetek fog még ilyen történni?17/f barátnőm is 17

2014. febr. 18. 01:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
meg_fog (tudod, semmi köze a megfogáshoz)
2014. febr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
erre te is tudod a választ.
2014. febr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem,meg ő is engem azt mondja hogy még soha nem volt ilyen szerelmes.És ami mégjobban ki akasztott hogy a srácot akivel smárolt azt én elakartam intézni,de ő védte hogy ne meg hogy elég szar élete van ígyis.
2014. febr. 18. 01:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok unnepronto lenni de ha olyan istentelenul szerelmes ahogy mondja akkor nem smarolna massal
2014. febr. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja es 1 jotanacs: ne a 3. felet akard elintezni hanem a bnodet kerd szamon. +dontsd el h kell e egy olyan lany neked aki 1dl tomenytol 4fiuval csokolozik. Ha arra jutottal h igen kell akkor meg nyeld le a bekat
2014. febr. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ő istentelenül szerelmes, te meg istentelenül értelmes vagy, barátom :D
2014. febr. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hehehe, teljesen hülyének néz a csaj, még be is védte a palit, te meg elshized, hogy szeret téged :D

Nyugodtan készíthetsz listát akkor, hogy kit kell szétverned..

2014. febr. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon valoszinü, hogy ezentul is elöfordul majd. Nagyon sokan, akar tudatalatt, kifogasnak hasznaljak az alkoholt gatlasaik levetközesere.


Majdnem ketszer ennyi idös vagyok, mint te es rengeteg lannyal talalkoztam, aki ezt teszi. Hidd el, hogy egy kis hatekonyabb flörtölessel alkohol nelkül is eljut oda!


Ha mar baratnöd nem tiszteli a kapcsolatotokat es nem becsül meg teged, akkor bennen legyen annyi szeretet magad irant, hogy megkimeled magad a tovabbi megalazastol!

2014. febr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alex Lion ***** válasza:
Nem rózsás a helyzet, de azért nem kell teljesen elásnod ezt a kapcsolatot. "Bocsáss meg, de sose felejts". R go: Csinálj úgy mint ha mi sem történt volna, aztán ha kiderül hogy újra félrelépett, abban a szent pillanatban dobd ki a fenébe. Én is jártam ebben a cipőben...
2014. febr. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Majd egy napon felnosz te is.

Engem csalt meg a baratom, megbeszeltuk. majd egy mas okbol kifolyolag kidobtam es utanna tudtam meg, hogy utanna is megcsalt. Ennyit az effele emberekrol ;)

2014. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!