Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm miért nem képes a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért nem képes a kedvemre tenni soha? Ez általános dolog a nőknél?

Figyelt kérdés

Vannak dolgok amikért odavagyok, és itt nem csak szexre gondolok. Pl szexben is sok van, de mondjuk ilyen egyszerűbbek, h szeretem a magassarkút lányokon. De még egyszer nem volt, h a kedvemért felvett volna v ilyesmi.

De a szexben is nagyon jól tudja mit szeretek (vannak, perverzebb dolgok de semmi túl durva) és igazából nem csinálja.


Én meg persze folyton a kedvében akarok járni.... talán pont ezzel rontom el?


2015. máj. 30. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

'Én meg persze folyton a kedvében akarok járni.... talán pont ezzel rontom el?"


Kérdésben a válasz.

2015. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A szexualitás a kölcsönös örömszerzésről szól. Ha neki nem okoz örömet hogy ezt megtegye neked, keress olyat akinek igen. Nem minden nő hajlandó magas sarkúban imbolyogni, sokan ostobán érzik magukat ha olyan dolgot vesznek fel a párjuk kedvéért amit amúgy sem hordanának. A legtöbb nő azt szeretné, hogy olyannak fogadd el és úgy szeresd, amilyen. Azon kívül a saját perverzióink sosem tűnnek túl durvának de másnak lehet hogy egyszerűen hervasztó.

Tényleg jobb ha olyat keresel akivel kölcsönösen élvezitek a dolgokat.

2015. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Alapszabály, hogy nem szabad sokat pitizi egy nőnek, mert ők ebből azt veszik le, hogy egy szubmisszív valami vagy, akinek nincs önbecsülése. Néha bunkózni kell velük, ők az ilyen viselkedést dominánsnak találják és vonzódni kezdenek hozzá. Csupán annyit kell tenned, hogy néha beszólsz neki és ignorálod őt, pl. megbeszélsz vele egy találkozót és direkt elkésel, nem foglalkozol az igényeivel, megjegyzéseket teszel a viselkedésére stb, természetesen mindeközben tarts fenn egy hamis illúziót, hogy te halálosan leszarsz mindenkit, beleértve őt is, hidd el, onnantól kezdve ő fogja majd lesni a kívánságaidat. Nem szabad túlzottan kiszolgálni a nőket, amit mi lovagiasságként értelmezünk, az számukra behódolás. Kezd csak egészen apró dolgokkal, ne engedd előre az ajtóban, edd meg a félretett kajáját, borotválkozás után ne most ki a mosdókagylót, eleinte be fog pipulni és azt fogja várni, hogy hunyászkodj meg ezekért, de te ne térdelj le elé, hanem folytasd ezeket, idővel hozzá fog szokni és el fog ismerni, mint "alfát".
2015. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Tudjátok mi a közös az írásomban és abban, amikor egy kisgyerek megtudja, hogy a Mikulás nem létezik? Az igazság mindkét esetben fáj egyeseknek.


#3 voltam.

2015. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A 3-asnak igaza van. Persze le lett pontozva. A nőkkel úgy kell bánni mint a kutyákkal. Ha elpofátlanoduk, akkor helyre kell tenni. Leget, hogy duzzogni fognak de ezt várják el. Ha te mindig mindent megteszek akkor nem fog vonzódni hozzád és tisztelni nert magasabb szintre helyezted magadnál.
2015. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

,, Csupán annyit kell tenned, hogy néha beszólsz neki és ignorálod őt, pl. megbeszélsz vele egy találkozót és direkt elkésel, nem foglalkozol az igényeivel, megjegyzéseket teszel a viselkedésére stb, természetesen mindeközben tarts fenn egy hamis illúziót, hogy te halálosan leszarsz mindenkit, beleértve őt is,


ne engedd előre az ajtóban, edd meg a félretett kajáját, borotválkozás után ne most ki a mosdókagylót, eleinte be fog pipulni és azt fogja várni, hogy hunyászkodj meg ezekért, de te ne térdelj le elé, hanem folytasd ezeket, idővel hozzá fog szokni és el fog ismerni, mint "alfát". "



Ez mocskos kemény, és mocskos nagy baromság. :) Ahelyett, hogy ilyen pasik által felállított sztereotípiát alkalmaznátok, kedves uraim, mi lenne, ha kinyitnátok a szátokat, és elmondanátok, hogy mire lenne igényetek? :D Vagy ilyen már nem létezik az emberiségben?


Én, és még az az 5 barátnőm is teljesen normálisak vagyunk, és ilyen kis baromságok miatt is tudjuk tisztelni a másikat. A párom nem teszi meg azt, ami az ő értékrendjébe nem fér bele, ezt el is mondja. Kettőt tehetek: elhagyom, vagy megértem, elfogadom, és nem hozakodok elő vele többet. Ennyi :>


Én imádom a homoszexuális férfiakat, még sem tolok minden gay - cuccot az orra alá a drágámnak :D Ahogy ő sem jön a focis hülyeségeivel, mert engem nem érdekel. Kompromisszum, drágáim, kompromisszum.


Egyébként, én nő vagyok, és az előző kapcsolataimba annyira kinyaltam a pasik seggét, hogy nagyon durván elkényelmesedtek mellettem. Egyszerűen visszakell venni, meg kell húzni a határokat, amiket a másik nem léphet át, és ehhez tartani magunkat. Nem pedig bunkónak, és disznónak lennünk hirtelenjében, teljesen oktalanul.


Tessék leülni, és megbeszélni ...

2015. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

kedves hármas ha velem vlki bunko és nem becsül, nem tisztelt mint embert nőt hát én sem fogom őt és elhajtom a bús pic sába mint ahogy magzatot szokták ...

látszik mennyi az értelmi szinted és azoknak a nőknek akikkel találkozol

kedves kérdező elég szűkszavúan mondtad el h te mi mindent megteszel neki, lehet a te fogalmi körödben csak a 20 cm-es sarkú cipő a magassarkú az 5 az már nem is az... nem tudom mi az a semmi durva dolog szexben lehet neked nem durva de neki igen

hol marad a jó öreg beszélgetés? ami egy kapcsolat alapja

nem itt kéne a megoldást keresned hanem leülni a pároddal csöppet beszélgetni néha nem csak arról beszélni mint együnk, h te mit akarsz szexben

2015. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

# 3


Ha egy pasi valaha így viselkedett volna velem, hamar elváltak volna útjaink.


El tudom képzelni, hogy van, akinél működik ez a "stratégia", de egy olyan nőnek, akivel ezeket meg lehet tenni, szerintem komoly gondok vannak az egészséges önbecsülésével és az önbizalmával.


A lovagiasság és az előzékenység nem behódolás, beszólni, a másikat ignorálni, szándékosan elkésni egy randiról, azt a "hamis illúziót fenntartani, hogy te halálosan leszarsz mindenkit, beleértve őt is", igénytelenül hagyni magad után a mosdókagylót, bunkózni másokkal stb. pedig minden, csak nem férfias.


Ezek a játszmázások a szememben kétségbeesett pótcselekvésnek ható próbálkozások arra az esetre, ha valaki férfi létére nem tudja a neki járó tiszteletet kivívni.

2015. máj. 31. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!