Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki volt Lánghy Aranka a...

Ki volt Lánghy Aranka a kőszívű ember fiaiból? Külső/Belső tulajdonságot mondanátok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Lánghy Aranka, Lánghy Bertalan (a pap) lánya, később Baradlay Ödön felesége. Hűséges, kedves és szerény lány. Nagyon szereti a férjét és gyerekeit, és anyósát is anyjaként szereti és tiszteli.


De neked is csak azt tudom ajánlani (főleg, hogyha Mausmann kiléte felől is te érdeklődtél), hogy olvasd el a könyvet, mert régi magyar regényhez képest meglepően izgalmas és akció dús (persze kell 30-40 oldal, mire beindul, de megéri elolvasni).

2013. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazából ez nem is nekem kell hanem a hittantanítóm lányának, csak nekem van ilyen 'fiókom' :) de köszi
2013. jún. 4. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!